Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire indít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire indít be, ha látjátok, halljátok, érzitek a pasin, hogy kíván titeket?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon! Azért szeretek rámászná a pasira mert ahogy látom, hogy mennyire beindúl és kíván akkor én is felizgulok!
2018. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon benedvesedem ettől.
2018. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazabol ez az ami a legjobban felizvat ☺
2018. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. xd Pontosabban... nem volt ilyen (és nem is lesz).
2018. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádom mikor a barátom lopva a melleimet bámulja, majd zavartan rám néz, hogy észrevettem e.


Én gyakran úgy teszek mintha észre sem vettem volna de közben látom ám a szemében hogy egyre vadabb fantázia képek indulnak meg a fejében.


Szóval ilyenkor csak dumálok neki tovább.. És közben véletlen jobban kicsuszik a pólómból a mellem.


Majd mikor nem bírja tovább magára ránt és imádom hallgatni érezni látni ahogy kíván mert ettől annyira benedvesedek hogy már én is alig bírok magammal. Talán még jobban mintha kinyalna vagy ujjazna.

:)


24n

2018. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!