Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenék látványa aranyérrel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék látványa aranyérrel? Férfi szemmel undorító?

Figyelt kérdés
Gondoltam műtétre,de állítólag nem indokolt, sztem csúnya , mert nem sima. Az aranyeres csomó kilátszik..Férjem viszont imádja hátulról a szerelmeskedést..Ő azt állítja nem zavarja, de talán csak nem akar megbántani.

2018. ápr. 16. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A férfi szemmel részre nem tudok írni, de az anált én hanyagolnám aranyereddel, mert nagyon bajt is okozhatsz magadnak.

Egyébként ha a férjedet nem zavarja a hüvelyi szexnél hátulról a látvány, akkor mit számít, hogy a többi pasit mit gondol? :) Csak az számít, hogy jól megvagytok így is!

2018. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Anált aranyérrel ne csináld, mert tényleg baj lehet belőle. Ha a párod nem zavarja, ne műttesd.
2018. ápr. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Anál aranyér esetén nem tanácsos! :)

Ha téged zavar, akkor nézz szét műtéttel kapcsolatban, de ha a párodnak így vagy jó, ahogy vagy, és Neked sem okoz fájdalmat, akkor ne erőltesd szerintem:)!

Ha képet akarsz küldeni akkor megnézem:)! 37F

2018. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Kedves utolsó!! Dehogy akarok képet küldeni,,egy kiálló vöröses csomó..számomra gusztustalan..És nagyon gondolkodom műtéten, mert néha viszket...:-(((

Esetleg jó tapasztalatot műtéttel kapcsolatosan meg tud valaki osztani??

2018. ápr. 17. 12:16
 15/15 A kérdező kommentje:

Anál nagyon ritka nálunk és nem fájdalmatlan..

De, hogy nem ajánlott..mondjuk logikus..

2018. ápr. 17. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!