Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi undorító a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi undorító a szexben?

Figyelt kérdés

Konkrétan az kérdésem ,hogy barátnőm sok mindent nem szeretne a szexben, mert undorító, undorodik tőle.

Na most... ha én sok mindent amit nem szeretek csinálni, meg undorodom tőle megcsinálok a boldogulásáért, akkor Ő miért nem szeretné értem meghozni ezt az áldozatot?

Engem az boldoggá tesz ha boldoggá tehetem, és élvezi, Őt nem?


22 évesek vagyunk, én vagyok a srác



2018. márc. 12. 14:38
1 2
 1/12 mantis religiosa ***** válasza:
81%

A szexben nincs semmi undorító! Kivéve, ha igazán jól csinálják. :-)


Sajnos tudomásul kell venned, hogy visszafele irányba nem működik, nem csak nálad, hanem szinte minden kapcsolatban, ( 80-90 % ). Pl.: egy nő vagy szereti az anált/szopást bdsm/nyalást, vagy nem. De ezen a téren változni nem fog!


A legnagyobb rizikó egy párválasztásnál, hogy az elején erről nem illik informálódni, elég hüly@n is jönne ki. Így aztán marad a régi bölcsesség: ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Vagy szakíthatsz magadnak másikat.

2018. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne normális, ha örömet jelentene számára is az élvezeted, de nem úgy tűnik, hogy ez így van.

A helyedben megpróbálnám szépen lassan rávezetni dolgokra, kicsidenként téve meg a lépéseket. Lehet, hogy ami számodra normális, az már kívül esik az ő komfortzónáján, és képtelen túllépni a gátlásokon. A türelem és a játékosság segíthet :)


Ha viszont szándékosan nem is akar változtatni ezen, és tulajdonképpen leszarja a vágyaidat, akkor ezen nem tudsz javítani, keress mást. Érdemes lenne kiderítened, hogy a korábbi kapcsolataiban is ilyen volt-e a hozzáállása.

2018. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Önző. Torz az énképe. Az ilyet ott kell hagyni!
2018. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Lényegtelen mit tart undorítónak. Nem szeretné csinálni. De ez a "te boldogságodért megteszem" duma vagy szolgalelkűségre utal,vagy csak ezzel akarod rávenni arra amit te akarsz. Mondom ezt úgy,hogy én a legtöbb dologra nyitott vagyok,de ha valakinek valami túlzás vagy sok,akkor nem erőltetem.
2018. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy undorító a szexben. N
2018. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Undorító az a szexben, hogy nem lehet 24/7 művelni.
2018. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

#6

Te most a farokméretedre célzol?

Ne fárassz már minket.


Amúgy a kérdésre válaszolva akkor igazán jó a szex ha gusztustalan.

2018. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokat akarnál, amit ő nem?
2018. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csókolózást miután nyaltam.

Egy kis orált, pózváltáskor.

Szex helyett néha csak egy kis kényeztetést.


Kb ezek hiányoznak, és zavarnak.

2018. márc. 13. 07:21
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
#6 vagyok. Lányként nincs farkam.. :D Arra gondoltam, hogy sajnos nem lehet 0-24-ben szexelni, pedig adnám.
2018. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!