Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek mennyire elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire elítélendő fétisek/vágyak a soft BDSM-en belül?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy manapság aki kicsit is eltér a "konzervatív" átlagtól, azt szinte azonnal megbélyegzik.

Mégis érdekelne, mennyire "súlyosak" az alábbi fantáziáim, amiket szívesen megélnék majd kapcsooatban a párommal!


- kötözés, bilincsek, szájpecek

- nyakörv-póráz kombinációval irányítás

- kényszerfrancia, száj-torok megdugása (kezdetben csak óvatosan, ha a lánynak is bejön, akkor erősebben)

- testgyertya mellre, hasra, combokra (ha a lány kéri és akarja, akkor punci, de csak a környéke)

- orgazmuskontroll vagy éppen túlizgatás, kényszerélveztetés (bővebben: az orgazmus határáig izgatom, majd abbahagyom | az orgazmusok közt nem hagyok időt, hanem folyamatosan izgatom)


A fentiek a fő vonalak, de nyitotznak tartom magam bizonyos határok között.


A hétköznapi életben nem tudnám magam elképzelni olyan nő mellett, akit folyamatosan iranyítani kell, akinek nincs saját véleménye, önálló gondolatai. (Pl. merjen kezdeményezni erotikus téren is, ha neki megtetszik valami, amit szívesen kipróbálna!)

Az erotikában ezek megmozgatját a fantáziámat, és meg szeretném őket majd élni, de csak ha a partner is élvezi az ilyen játékokat.


Reménytelen vágyakkal bírok? Vagy van esély ilyen partnert találni?



2018. ápr. 16. 13:58
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem vagy reménytelen, én is szeretem ezeket a dolgokat (nő vagyok), eg yjó ideje benne vagyok ebben a világban. Amúgy tök normális, visszafogott stílusú lány vagyok, kevesen tudják rólam. Amúgy a leírtaknál durvábbakat is csináltam már.


És ez csak egy játék, két egyenrangú fél kialakítja ketten a játékszabályokat , aztán játszanak.


Ha van kérdésed, nyugodtan írj!

2018. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem ezek ma már jóval elfogadottabbak, az egész bdsm mainstreamebb lett, mint régebben.


nekem is bejönnek ezek a dolgok (gyertyázást kivéve, az nem vonz, bár nem is próbáltam) és nagyon jó érzés kiélni ezeket a vágyakat. nálam egyébként még a ppfon is belefér. a kapcsolatban ettől egyenrangú partner voltam mindig, csak az ágyban voltak meg durván a szerepek.


nem egyszerű úgy ismerkedni, ha mindenképp akarsz ilyet a kapcsolatodban (hacsak nem célzottam ilyen társkeresőre mész pl, de az nekem nagyon nem jött be) de nem lehetetlen. nekem is sikerült már kétszer olyan férfit találnom, akivel passzolnak a vágyaink, persze nem első randin volt ez téma. akkor nehéz, ha olyannal randizok, aki nagyon nagyon tetszik, de abszolút távol áll tőle a bdsm, az "én soha nem tudnék bántani egy nőt, szex közben sem, akkor sem ha akarja" kategória...én meg már nem tudom a kapcsolatomat, a szexet enélkül elképzelni, mert már megtapasztaltam, hogy mennyivel jobban kielégít és boldoggá tesz.


hajrá, szerintem nem lehetetlen amit szeretnél, és szerintem pont, hogy egyre elfogadottabbà válik a normàltól eltérő szexuális ízlés :)


23/n

2018. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!