Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/ Fiúk ti mit tennetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Fiúk ti mit tennetek, vagy volt hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
A kérdés első fele a fiukhoz szól. Ha szűzek lennetek és hát ... egy átlagos méretű penisszel rendelkeztek, akkor bevalalnatok egy olyan lányt, aki szép és köztudottan elég sok partnerrel volt dolga. Ti hogyan viszonyulnatok ehhez, ha fenn állna a veszélye annak, hogy el híreszteli rólatok, hogy nincs nagy meret, vagy szűz voltal hasonlók. Másik kérdés a lányokhoz szól. Nektek volt hasonló esetetek, hogy volt már bőven tapasztalatok, és egyszer csak egy szűz , átlagos fiúval hoz össze a sors. Elmeselnetek másoknak, hogy szűz , átlagos a mérete, vagy azt hogy nem teljesített esetleg úgy? Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 15. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én csak dugnék.Pasi vagyok.
2018. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd.

A hülyék mindig belédköthetnek, akármit csinálsz.

A normális embere meg nem röhögnek azon, hogy mekkora vki pénisze vagy szűz-e még.

Sőt, ha hozzám vagy az én társaságomhoz odajönne vki az egyetemen és elkezdene nekünk egy srácról így beszélni, konkrétan a pi***-t küldenénk el a francba, a srácról semmi rosszat nem gondolnánk, sőt...

2018. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bevállalnám, hogy megdugom.


24/F

2018. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha szűzek lennetek és hát ... egy átlagos méretű penisszel rendelkeztek"

Magyarul már áshatom is a síromat, csak azért, mert olyan méretű péniszem van, mint az emberek nagy többségének.


"el híreszteli rólatok, hogy nincs nagy meret, vagy szűz voltal hasonlók"

Ez nem engem minősít, hanem a lányt, illetve azokat az embereket, akik ezt viccesnek találják.


24/F

2018. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- Én ugyan már régóta nem vagyok szűz.

- Egy átlagos méretben semmi ciki nincs.

- Ha mégis kicsinek tartaná, és elhíreszteli, az már kit érdekelne? Megdugtam nem?

2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy ha valakinek sok partnere volt azt amúgy se tartanám sokra egy menetre max. Ha átlagos a pénisz méret azzal mi a baj? De legyen ez a szitu, átlagos a méret, azzal ugyan úgy ki lehet elégíteni valakit sőt. Ha elhíreszteli kedves egészségére hiszen az általa átlagos méretűnek titulált ember megd**ta és ki is elégítette akkor az csak neki gáz.
2018. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!