Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírja a hüvelyem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírja a hüvelyem a szexet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nedves vagyok amikor berakja, de aztán 10 perc múlva érzem hogy dörzsölődöm, szinte égek. Fájdalmassá válik a dolog. Másnap is érzem ha magamhoz nyúlok.


Próbálkoztam síkosítóval, de attól még rosszabb ( durex és a rossman saját márkás se volt, pedig utóbbiról jó véleményeket olvastam).


Óvszerrel védekeztem eddig, több félét kiprobáltam, latexmenteset is. Nem jött be egyik se.


Patrnertől, póztól független egy idő után kellemetlen a behatolás.


Mit tehetnék? Tanácsokért hálás lennék.

23N



2018. ápr. 15. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Fogamzásgátló és nem kell óvszer.


Nyilván egyik lehetőségek sem nyújt 100%-os biztonságot, de ezt mindenki vállalja, ha szexelni szeretne.

2018. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az jó ha kicsit dörzsöl... úgy izgalmasabb...
2018. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es, persze, mennyivel jobb lesz, ha a fog gátló mellékhatásaként még nedvesedni se fog meg a libidója is a 0-ra esik vissza...gondolkozni is kéne néha..
2018. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb hangsúlyt kellene fektetni az előjátékra (petting, francia, stb.). Ettől lehet, hogy tovább is bírod, mint 10 perc, de ha mégsem, az össz élmény mindenképp hosszabb lesz.
2018. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

Sok időt fordítunk rá és tényleg szinte tocsogok, de idővel full száraz leszek. Néha azt mondja a mostani párom, hogy miután berakja vége a nedvesség termelésemnek :D

2018. ápr. 15. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig a hüvelyed pont arra való. Próbáld meg kicsit élvezni és kívánd a partnered.
2018. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van hüvelyi orgazmusod? Csak mert én is tapasztaltam már ilyet. A srác folyamatosan pluszban nefvesített nyállal, de mindig kiszáradt és nem termeltem semmit, és szerintem ennek az az oka, hogy szimpla hüvelyi ingerléstől nem izgulok fel annyira, hogy elég nedves legyek, még ha előtte az is vagyok, hüvelyi orgazmusom nincs is. Lehet, hogyha a csiklódat is ingerelné vagy te csinálnád magadnak, akkor jobban benedvesednél közben. Hirtelen saját tapasztalatból kiindulva ez jutott ezembe, ha már próbáltátok ezt, akkor nem tudom... 😔 Használjatok rengeteg síkosítót, bár gondolom ez szintén megvolt már.
2018. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sikosítótól égek belül, irritál


Orgazmusom se volt aktus által, csak kéz által.

2018. ápr. 15. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltál már ezzel orvosnál? Mármint az normális, hogyha mondjuk nincs hüvelyi orgazmusod behatolás hatására, de hogy ennyire erős égő érzés legyen... szerintem nem ártana elmenni egy nőgyógyászati vizsgálatra.
2018. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Többféle síkosítót ki kellene próbálnotok.
2018. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!