Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fog még fájni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni az anális szex? A behatolás már mindig kellemetlen marad?

Figyelt kérdés

Négyszer próbáltuk, és az eleje még mindig kifejezetten fájdalmas tud lenni, hiába izgat előtte sokat.

Amikor már bennem van és rátágulok akkor már nem rossz érzés. (nem olyan kellemes mint punciba, viszont egészen más, izgató)



2018. ápr. 14. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Gondoltam szólok neki. Szerintem marhára nem mindegy ha nyer 20 évet pelenka nélkül.


Egyébként meg mi közöd a válaszomhoz? Görgess tovább ha nem tetszik, nem kérdeztem a véleményed.

2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem napi szintű hanem teszem azt, havi egyszer van análszex, attól még nem fog beszarni 40 évesen...
2018. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
Ez érdekes, ugyanis több női baràtom van 10- 12 éves kapcsolatban/ hàzassàgban , akiknek ilyen problémàik vannak orvosilag igazoltan. Ők sem csinàltàk gyakrabban az anàlt, mint havi 1-2 alkalom, mégis... Elég közeli baràtok, ezért is tudok róla. Szóval erről ennyit.
2018. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
elobb tagits pluggal es használd a sikositot folyamatosan . a hatso luk az magatol nem nedvesedik es a zaroizom se 2 perc alatt lazul el.......
2018. ápr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Sok űber okos. Nem jól csinaljatok lehet az előjátékot. Tagítás türelem síkosító. Nem fog kitagulni csak rugalmasabb lesz. Ha van kerdésed meg írj nyugodtan privatba. Én 13 eves korom óta csinalom néha elég irreális meretekkel es soha nem volt semmi bajom. 23L
2018. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 orton ***** válasza:
Látom megsértődött a 11-es. Ugye milyen nem jó ha beléd állnak?;) Szép napot.
2018. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!