Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti szoktatok meztelenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szoktatok meztelenkedni?

Figyelt kérdés
Például éjszaka ruha nélkül alszotok, vagy otthon, ha tehetitek pucéron vagytok.
2018. ápr. 9. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruha nélkül alszom.
2018. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itthon csupi a király
2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem jellemző,napozni viszont szoktam,ha nincs senki itthon.
2018. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, mert fázékony vagyok, és amúgy is hideg környéken lakom. De amúgy otthon masztihoz mindig meztelenre vetkőzöm.


19L

2018. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy hazaérek levetkőzöm. Meztelenül alszom, ha egyedül vagyok vagy épp a párommal alszom. Ellentétesen dolgozunk, szinte mindig meztelenül várom.

Ha együtt megyünk valahova és egyberészes ruhát veszek fel vagy szoknyát, előfordul, hogy nem húzok bugyit és ezt kellemetlen szituációban közlöm vele. Imádom látni, ahogy kiszáll a vér a fejéből és már jár is az agya, hogy hol kefélje ki belőlem a lelket is.

2018. ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen meztelen alszom. És imádok otthon "pucérkodni".

Ha meg fázok felveszek egy köntöst.

2018. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam meztelen lenni otthon
2018. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka mindig meztelen alszom, napközben csak akkor meztelenkedek ha már meleg van. Imádok meztelenkedni, de ha 20 fok körül van akkor nem, mert fázós vagyok.

Amikor még otthon laktam a szüleimnél a kerti medencébe is nyáron mindig meztelen fürödtem és napoztam utána, otthon soha nem vettem fel fürdőruhát ha pancsolni támadt kedvem.

2018. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen itthon szinte mondig meztelen vagyok. Meztelenül alszom nyáron meztelenül napozom...
2018. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!