Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! A női nemiszerv esztéti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! A női nemiszerv esztétikai látványa szerintetek is elég szörnyű?

Figyelt kérdés

Ti hogyan reagálnátok ha a csajotok vaginája sötét barnás, és talan leveles v valami olyasmi lenne látványban? A barátom többször említette h szeretne örömet szerezni mármint a nyelvével de ettől nagyon tartok. Olyan furán érzem magam.

Mintha csunya lenne vagy akármi, és bánt h nem olyan rózsaszín és szűzies és zavar az a lógó ajak,gusztustalannak találom. Csak én vagyok így..? 20/L Légyszi írjatok kort és nemet is. Légyszíves komoly válaszokat írjatok. :) Előre köszi.


2018. ápr. 6. 21:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Mutasd és megmondom szép-e ! :)
2018. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bejönne, kenyeztetném:)

25/F

2018. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

A szépség az mindenkinek más...

Itt aztán fogsz találni mindenféle pasit.. Van aki eszméletlen gyönyörűnek találja, van akinek kevésbé jön be és lesz akinek egyáltalán nem.

Kevés férfi van aki szerint ronda lenne a vagina, szóval szerintem nem kell aggódnod.

Na meg ha egyszer szóban elmondta hogy szeretne neked orálozni, akkor nyilván nem tarthatja visszataszítónak.

2018. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
neked a farok? én imádom.
2018. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem zavarna.

Eleve a tudat felizgat,hogy a lany nemiszervet nem takarja semmi .

Szerintem nincs csunya punci

19/F

2018. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Pomazi73 ***** válasza:
73%
Szerintem is szörnyü lenne ha nem làthatnàm. Vizuàlis típus vagyok. Làttam màr pàr nöi nemiszerv de csúnyàt még nem találtam.
2018. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ilyesmi van amit leírtál. Még soha senki nem panaszkodott rá. 🙂 21L
2018. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nagyon nagy probléma ez a mai világban hogy ennyire nem ismerik egymást az ellentétes nemek.
2018. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Szia! :)

Nekem is pont ilyen mint amit te leírtál, és én is nagyon sokáig gátlásos voltam miatta, mert úgy éreztem nem elég szép, sőt kifejezetten csúnya, szóval egyáltalán nem tetszett, és ha őszinte szeretnék lenni a mai napig nem tetszik.

Másfél éve van barátom, és eleinte csak sötétben engedtem hoyg bármit is csináljon, de időel oldódtak ezek a gátak is. Azért mindig bennem van a gondolat, hogy tök csúnya, meg én nem tudom pasiként mennyi gusztusom lenne hozzá, de ő sosem mondott semmi rosszat, meg nem jelezte, hogy zavarná. Nemrég beszélgettünk erről azt mondta először meglepődött azon, hogy nekem ilyen, de nem zavarja különösebben, mert nem abba szeretett bele ami a lábam közt van.

2018. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom neked is van olyan penisz ami kevesbe tetszik.


Van logos, csunya lefele gorbulo, krinolin stb. De ha eleted szerelmenek esetleg epp ilyen, azert ezen konnyen atlendul az ember es ugy szereti, ahogy van.

2018. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!