Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises férfiak! Leírnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak! Leírnátok nekem, hogy pontosan mire is izgultok? Lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl a rövid szoknyában látható lábakra (meztelen, vagy szép harisnyában) izgultok fel akár nyilvános helyen is? Vagy csak a talp, vádli, comb? Írjátok le mit éreztek ilyenkor? Jöhet erotikusan is :D
2018. ápr. 4. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kezd el állni a f* mindenre :)

Az hogy megnézem valakinek a lábát meg nem jelenti h rögtön állna. Csak egyszerűen jól esik bámulni mint egy festményt, nyugtatólag hat :)

Nekem a labfej, a boka, és a vadli összessége jön be igazán. Ezeket nézem meg. Ha szexre kerül a sor akkor izgatoan hat ha közben hozzámér a talpával, mondjuk mikor oldalról “hatolok” be. De pl orális szexnel kifejezetten izgató az ha fekete combfixet visel a hölgy es hasra fekve de a lábait hátul hintaztatva láthatom közbe a talpát. Vagy amikor kutya pózban csináljuk es megfogom a bokáját közben. Az utcán tényleg általában a bokáját nézem meg valakinek, persze egy szép harinysa rögtön odavonzza a tekintetem.

2018. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy magassarku szandalban egy szep labfej az izgato. :)
2018. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amit az első leírt pontosan mintha a férjem írta volna.
2018. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik, ha egy igényes kicsit csillogó harisnya kontúrt ad egy csinos női lábnak.
2018. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1, Fehér nadrág, klumpa, papucs mezítláb valamelyik kombinációjában tuti nyerő nálam egy nő; 2, Engem csak a lábfej, talp izgat; 3, Szívesen megérinteném, megmasszíroznám a hölgy lábfejét, talpát.
2018. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én kedvelem a szép és ápolt lábfejeket.

Azon belül is a köröm meg a talp a nyerő nálam.

Imádom előjáték során vagy szex közben csókolgatni, nyalni a talpat :)

Természetesen ha jól látható és vonzó a nő, akkor simán lehet spontán merevedés :D

2018. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia írj és privátban mesélek 😉
2018. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A teljes lábra, comb, vádli, talp, sarok, lábfej. Szoknyában, harisnyában, leggingsben, bikiniben, feszülős farmerben, rövidnadrágban, meztelenül. De ez inkább plussz dolognak mondanám. Tezszik a látványa és élvezem, ha hozzám ér a combjával, vádlijával, megsimogat a talpával. Jól esik masszírozni, puszilgatni.
2018. ápr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha széttaposnak és rúgdosnak vele
2018. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ma láttam egy csajt levette a tűsarkúját, és keresztbe tette és úgy lógatta a lábát.. Hát öööö.. :D Elég finom volt.. tehát nálam a talp, lábujjak.. nem tehetek róla, eléggé imádom. :D
2018. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!