Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetek nagyon finom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek nagyon finom OTT? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
szóval az érdekelne, hogyan lehetne nagyon finom ízek odalent. Próbálok egészséges kajákat enni, odafigyelek a higiéniás, meg sok ananászlevet iszom mert azt mondják az jó. Az igaz hogy cigizem ami tudom hogy negatívan befolyásolja, de nem vagyok nagy dohányos maximum napi 2 szál, de van hogy napokig rá sem gyújtok. Van valami ötletetek, tippelek ami beválhat? Köszi ha segítetek :))

2018. ápr. 4. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez genetika inkább.Ha valaki igényes magára nem hiszem hogy egetverően befolyásolná a dohányzás.Én imádok ny.lni,de inkább itt az általános ből illat,testszag ami genetika.Ha nincs különösebben erős testszagod,már mint nem izzadságra gondolok hanem bőr illatra,akkor szerintem ne aggódj,jó ízű lehet. 1 igényes,szép p.ncit mindíg élnény ny.lni!!!!!!
2018. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ felpontoztalak ^^ amúgy a bőrömnek épphogy van egy nagyon enyhe természetes, kellemes illata
2018. ápr. 4. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Panaszkodtak esetleg az eddigi partnereid, vagy miért merült fel benned, hogy nem vagy finom?
2018. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kleopátra nem véletlenül fürdött kecsketejben :)

...de egy alapos nőgyógyászati kivizsgálás is fényt deríthet bizonyos problémákra (hüvelyi fertőzés, felborult hüvelyflóra, sőt olyanról is olvastam már, hogy a gáton volt egy apró lyukacska).

2018. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2-es nem, csak szeretnék biztosra menni ;)
2018. ápr. 4. 16:47
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Kend be nutelláv.
2018. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte letusolsz és megmosod amit kell akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne.

Csak egy tipp, ne dobozos ananász levet igyál, hanem friss ananászt vegyél és azt edd.

2018. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Írj rám ha gondolod. Bár leginkább a férfi ízének fokozásában mélyedtem el.

2018. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

A napi 2 szál cigi semmi gondot nem okoz, kivéve ha a hüvelyeddel szívod (de arra csak kevesen képesek). :D

Amúgy én ezt az ananászleves dolgot hülyeségnek tartom. Egy egészséges, ápolt punci eleve fennséges ízű, emiatt ne tarts külön léböjt-kúrákat. Kölönben is csak a pasid fogja érezni az ízét. (Vagy azért te is tartasz időnként kóstolót?) :)

2018. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazábol ezeken felul amit írtál, csak annyi a dolgod, hogy minden nap szépen megmosod. Tudni kell, hogy a puncinak ám punci íze van. És epp attol jo. Ne aggodj, tuti jo ízed van. SZimpatikus a hozzáállásod.

27F

2018. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!