Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mi tetszik jobban? Ha egy nő szűk vagy inkább ha tág és miért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én jobban kedvelem ha tág. Sajnos elég gyorsan elélvezek, emiatt kedvelem jobban, mivel tovább bírom ha nem szorít annyira.
2018. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szűk vagy a kettő között. Ha nagyon szűk és alig nedves, akkor hamar elélvez tőle bárki, ha nem csúszil kellően. De jó a szűk.
2018. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%
Nekem mindegy, csak végre megsimíthassak egy édes tündérlányt.
2018. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érzésre jobb a szűk, de az érzést nagyban befolyásolja maga a nő. Mondok egy példát:

Lehet akármennyire szűk ha úgy fekszik alattam mint egy darab deszka...

2018. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Szűk és forró...
2018. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meleg és jó nedves
2018. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szűkebb, pofon egyszerű: úgy lennénk kompatibilisek. =)

De ez nem jelenti azt, hogy nincs előjáték (izomzat lazulása a nőnél), az alap szerintem. =)

2018. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a farkam kis jóindulattal sem mondható nagynak (14/4.5) ezért a szűkre szavazok...
2018. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szűk vagyok, és minden behatolás előtt komplett szeánsz kell, hogy ne fájjon, úgyhogy jobban szeretjük, amikor már egy idő után kissé kitágultam, és olyan csúszósabb meg finomabb az egész.
2018. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szűk de lehet hogy nem férnék bele 😅 mert hát öm 19cm farok szerintem nem nagyon férel ott
2018. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!