Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Totál oda vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Totál oda vagyok az ilyen pasikért. Nektek vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 3. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek valamiért nekem is tetszenek 😃 mármint külsőre.
2018. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb sitten végzi mind. Kinek kell ez? A végén te is belekeveredsz valami zűrös ügybe (minimum azért, mert esetleg túl sokat tudsz, mint barátnő) ...hogy egy jó kis barátnőverést már ne is említsek bedrogozva. Az ilyenek a jelenben élnek és azt hiszik, hogy bármit megtehetnek addig, amíg a böriben össze nem törik egy kicsit őket.
2018. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fúj
2018. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem az esetem. Egyáltalán nem tetszik, sem a rengeteg tetoválás sem a festett szakáll és a kiborotvált fej. A kevesebb néha több. Nálam legalább is.

20/L

2018. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es,akkor te is előítéletes vagy. A külső alapján gondolod egyből ezeket? Nekem volt dolgom hasonló kaliberű férfivel és egyáltalán nem olyan volt,mint ahogy ezt így elképzelted.

Köszi a választ mindenkinek.

2018. ápr. 3. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem jön be, mert olyanok az "eseteim", akiknek hosszabb a haja, nincs arcszőrzete, és vékonyabb a testalkata.

Szóval nem előítéletből, csak nem. :D

2018. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, nem a tetkó és a szakál az előitélet oka, hanem ahogy előadja magát, amilyen közeget mutat maga körül. Nyilvàn azért linkelted be a videót kedves kérdező, mert nem csak egy szimpla tetkós, szakállas, kopasz srácról akartad kikérni a véleményünket, hanem egy ilyen “csibészről”, aki a klipben szerepelt.
2018. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja,így máshogy jön le,bocsi akkorm Bár egy ilyen klippben is sokszor ez csak kifele ilyen.


De én csak a kinézetre gondoltam. Akik körülötte vannak is van pár aki bejön.

2018. ápr. 3. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:

" és nem nagyon kéne ebbe a formába át térni :D" Nem értem miért fáj neked az, hogy megjelennek új előadók új irányzatokkal. Mindenki halgassa azt, ami tetszik neki, amit szeret, amiben megtalálja azt az "üzenetet", amit a magáévá tud tenni.


Én pl rock-ot, és trash metalt hallgatok alapból, de 6ix9ine zenéit imádom, és magával az emberrel aki a brand mögött van tudok azonosulni.


Lil Pump-tól rosszul vagyok, de attól még nem kell fikázni, mert nekem nem tetszik, és azokat sem akik szeretik.


Ha rajtad múlna, mindenki azt szeretné amit te szeretsz? K .rva unalmas lenne ám a világ úgy, hogy a zenei irányzatok nem ágaznak szerte és nem jelennek meg új előadók, akik valami újjal, valami mással állnak elő. Így fejlődik a világ és ez nem csak a zenére igaz, hanem minden másra is.

2018. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es te miről beszélsz?
2018. ápr. 4. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!