Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok miért vannak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egerecske kérdése:

Csajok miért vannak annyira oda az olasz pasikért, mi az amit jobban tudnak mint például egy magyar?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

számukra egzotikusak. :) ez ugyanaz, mint hogy sok magyar fiú a japán lányokért van oda.


Nekem mondjuk rettentően "b.zisak" az olasz pasik, meg "sokak", de ízlések és pofonok. :)

2013. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szeretem a sötétebb szinu embereket...
2013. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Azért imdáják őket a csajok mert terjesztik magukról az urban legendeket a drága digók. Hogy nekik 25 centis meg hogy ők aztán milyen f*szagyerekek. Ez erősen egy helybéli etnikumra viselkedésére emlékeztet... "Akik ugyebár rajok". :S És elég sokszor nyomulnak "Itálijja" feliratú melegítőkben.
2013. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt jól néznek ki, másrészt a magyar csajoknál menőnek számít, ha vki külföldi.
2013. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda értük, sőt kifejezetten nem bírom a stílusukat. Az egyik régi barátnőm azonban imádja őket. Neki az tetszik bennük, hogy rámenősek, gálánsak és összehazudják a világot (ami persze utólag derül ki mindig) azért hogy lefektessenek egy számukra egzotikusnak tűnő külföldi csajt. Na ez szerintem pedig kifejezetten taszító! Bár ha átgondolom, ez nem csak az olaszokra lehet jellemző... Én maradok a "hazainál"! :)
2013. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Iszákos, asszonyverő, félrekúró, nagypofájú olaszok, kinek kell ilyen férfi? :D
2013. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!