Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik képesek befogadni 25 centit?

Figyelt kérdés
Dildó illetve pénisz is lehet, a méret a lényeg.

2018. ápr. 3. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2018. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Csak a saját tapasztalataim tudom elmondani, de azok alapján esélytelennek tűnik... A páromnak kb 14 cm, és nagyon kevés pózban tudom tövig befogadni. Valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy valakinek 25 centis hüvelye legyen. A felsőtestének a harmadát kitöltené... bár ki tudja, érhetnek még meglepetések.
2018. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Beszélgettem itt olyannal akinek kis gyakorlás után gond nélkül ment. FENÉKBE.
2018. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Vannak itt bőven olyan ribik, csak sokan nem irnak inkább, mert nem akarnak utána üzeneteket
2018. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szent ég a 18-20 centi is sok nemhogy a 25 cm

mi van itt mostanában? csődörfszú kanok találkozója Atyaég..

2018. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én nem mondtam, hogy nekem ekkora! Ez csak egy kérdés.
2018. ápr. 3. 11:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Namármost én F. vagyok tehát alap hogy hülyeséget beszélek.De az alap hüvely 7-8hosszú nyugalmiban! az alsó hossza kicsit hosszabb kb10.Namost mint a farok feláll akcióban.12,5-15-17,5 körül.De van egy harmadik mérete is tud hosszában is nyúlni plusszban.Na és van olyan nő akinek extra hosszú a méhszáj alatti sarok/nyúlvány.Eza hüvely+méhszáj+sarok

Aztán 39nőből(!) találtak(wikipédián nézz utána)

6-14,8cm hüvelyhosszt nyugalmiban!

Szóval egy alapból kb.15ös hüvely ha felizgul...Olvass vissza kezded érteni.

2018. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Talán 20 cm ha befér. 18cm és farok az ideális nekem! Annál nagyobb fáj, 18cm alatti meg kicsi.
2018. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aha

18 felett túl nagy, alatta túl kicsi

[link]

2018. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem 20 cm a barátnőmnek tövig bemegy minden pózban nagyon élvezi. De nem lehet durvulni de ha finoman csinálom csucson van. Ha erősen csinálom még jobban élvez de egy idő után kb 10 perc lassacskán fájni kezd neki. Egy kemény szex után 3 napig semmi puncizás nem jöhet szóba. Szerintem nőknél 22 cm a vége ami be tud menni de szerintem legtöbnek már ettöl kiesik a szeme. Kivételek meg mibd két vegletbe vannak de mg nem ralálkoztam olyan csajjal akinek cska igy lehetetz volna tolni hogy semmi se számitt

:D. 23 F 9 nőcel voltam eddig.

2018. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!