Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/férfiak, képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, képesek lennétek várni a szexel?

Figyelt kérdés

Bizalom-és önbizalomhiányos a lány korábbi rossz élményekkel, de szeret titeket.

Rendes, kulturált válaszokat szeretnék kérni! Köszönöm:)



2018. jan. 18. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapot max.

25 éves vagyok, szóval azért nem az a kor, ahol nagyon sokat várni kéne :)

2018. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ meddig. Ha meg van a kellő intimitás és bizalom (ami kialakulhat 2 hét alatt is, de néha fél év is lehet), és még akkor sem akarja az elbizonytalanítana.
2018. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha tényleg érezni, hogy összeillünk, akkor talán... talán 1 hónapot.
2018. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Hány napot kellene várni?
2018. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, sok az idióta pasi, nehéz kifogni normálisat. Az én exem bármeddig várt volna rám, én akartam 2-3 hónap után a szexet. De nagyon szerelmes volt belém, tényleg bármeddig várt volna. Na meg amúgy is alacsony volt a libidója :) Olyan pasit keress akinek alacsony a libidója és iszonyatosan szerelmes beléd. Az ide irkáló kanos kisfiúktól ne várj sokat, legalábbis 3 hónapnál többet....;)
2018. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy két hét ismeretség irreleváns. Ilyenkor jön elő az, hogy csak fellángolásról van szó, és amikor feltárulnak a másiknak azok a részei is, amik nem olyan fényesek, jön a lelécelés.
2018. jan. 18. 21:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a f_szba ne. 3-4 hónap olyan ideálisnak tűnik. De ha fél év kell, esetleg maximum 1 év, szerintem az is menne. A fél év biztosan. :)


23/f

2018. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

fura hogy többen megkérdezik meddig

nem hiszem hogy egy ilyen helyzetben a lány azt mondaná "várjunk 2 hónapot és utána lehet"

előfordulhat hogy 1 hónap alatt képes lesz rá hogy a következő szintre lépjen az új kapcsolatban, de lehet fél év kell hozzá

ha őszinte akarok lenni fél év után kezdene el zavarni a dolog, de nem azért mert "hurr durr mostmár legyen szex!" hanem azért mert ezen a ponton elgondolkoznék hogy A) lehet én velem van a baj, hogy fél év alatt nem tudtam olyan közel kerülni hozzá hogy új szintre lépjen a kapcsolatunk vagy B) nála van valami gond, ha ennyire le van ragadva a korábbi élményeknél

2018. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem teljesen normális az, ha egy magára igényes nő tempó lassítással teszteli a férfi kitartását. Főleg ha nincs túl nagy múltja. Azért a lágy testiségnek, csókoknak, ölelésnek, ruhában egymáshoz bújásnak, finom tapizásnak már 2 hét után is itt az ideje.


Ha könnyed céllal közeledek egy csajhoz, akkor persze bosszant az ilyen hozzáállása. Viszont ha egy csajjal komolyak a szándékaim, akkor még tetszik is hogy tartózkodóbb. (Pár randi után dugható csajnál eszébe jut minden férfiembernek az, hogy azért ez egy ri..nc.)

2018. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy mi a franc értelme van ennek a "várásnak"? Két ember akkor fekszik le egymással, amikor úgy érzik, hogy eljött az ideje és megvan a bizalom hozzá :-P Ha ez első randin, akkor akkor, ha fél év, akkor akkor.

Mondjuk az én véleményem szerint egészséges felnőtt ember nem tartóztatja meg magát hónapokig, mert egészségtelen és csak hazudik, akinek annyi ideig nem hiányzik a szex :-P

A kapcsolat jövőjének szempontjából meg tök mindegy, hogy mikor történik meg ...

2018. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!