Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/férfiak, képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, képesek lennétek várni a szexel?

Figyelt kérdés

Bizalom-és önbizalomhiányos a lány korábbi rossz élményekkel, de szeret titeket.

Rendes, kulturált válaszokat szeretnék kérni! Köszönöm:)



2018. jan. 18. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Sokadik alkalommal is objektíven próbál valaki meghatározni egy teljesen szubjektív dolgot.


Hogyhogy meddig várni? 1-2-3 hónap? Az alatt hányszor találkozol a másikkal? Heti 1-2-3-5+? Mi van, ha annyira "passzoltok", vonzódtok egymáshoz, hogy egy hét után lefekszetek? Történik valami rossz? Tönkremegy a kapcsolat?

A lényeg, hogy nincs és nem is lehet betonba vésni, hogy na akkor 3,4,6 stb. hónapig semmi testiség, mert ha tényleg akarsz engem, akkor kibírod. Francokat, ez azt jelenti, hogy már most, egy lehetséges kapcsolat kezdetén manipulálni akarsz és akkor inkább nem kérek az egészből. Ha viszont úgy érzed, hogy lassan alakul ki benned a vonzalom vagy a hajlandóság, akkor érthető - de ebben az esetben mindenképpen tudd(!) megfelelő módon(!) kommunikálni(!) a férfi felé azt, ami benned lejátszódik, különben elkönyvel fapinának (már elnézést) és továbbáll.


Nem minden a szexről szól, de azt azért értsük már meg, hogy a szex nem csak integráns része a párkapcsolatnak, de az egyik alappillére is. Arról nem is beszélve, hogy a kielégítő szex csak még közelebb hozza a feleket, tehát a kapcsolatot is építi.

2018. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
#11: Na végre valaki megfogalmazta ... fogjuk még ezt idézni :-D
2018. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Tehát magad és a partnered "büntetés" valami tróger/trógerek miatt, mert nem szán tál időt arra, hogy helyre jöjj és tanulj a rossz élményekből, hogy azokat tapasztalatokként kamatoztasd egy új kapcsolatban. Nyilván nem kell azonnal szétdobni magad, DE, mennyi idő után feküdtél le az előzővel/előzőekben és ha ezt tudja a partnered, akkor gondolj bele, hogy hogy eshet ez neki. Vegyünk egy példát : "Szeretlek" "De akkor miért ördög lakatot adsz helyette szívem? Gondolod vissza tudom én nyerni azt a bizalmat, aki más veszített el? Szerinted ez az én feladatom?" Egy ilyen szituációba mit válaszolnál kérdező? Értem, hogy vannak félelmei, ahogy mindenkinek, de tudnál erre olyan választ adni, ami megáll a lábán? Kétlem.

31/f

2018. jan. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Őszintén, én nem szívatni akarom a másikat és tenni az agyamat, hogy nehezen kapható vagyok.

Pusztán annyit várok, hogy előbb engem ismerjenek meg és csak aztán a vaginámat. Mikor már úgy érzem, hogy van annyira tartalmas a kapcsolat, hogy nem csak idealizálnak és fellángolnak, hanem olyannak látnak, amilyen vagyok, nyilván már egyszerűbb a történet. Olyannal nem vagyok hajlandó szexuális kapcsolatot létesíteni, aki egy farokorientált f..sz és dugás után tovább áll. Hogy ezt az ember kitapasztalja sajnos tetszik vagy sem de 2 hét buzulás nem elég. Addig bárki tud ezer wattos mosollyal sárkányölő lovagot játszani. Nem évekről beszélek, meg fél évekről, csak k..rva minőségről, ennyi lenne. Utolsó, azt meg hogy szeretem, csak onnantól mondom, hogy bízok benne, innentől kezdve ördöglakat meg anyámkínja tárgytalan. Plusz ezt a várakozást nem feltétlen kapcsolat kezdetétől kell számolni, hanem ismeretségtől.

2018. jan. 19. 08:59
 15/18 anonim ***** válasza:

#14: Miért generál a várakozás minőséget? :-P Ez milyen hülyeség már? :-D

Egyébként meg bogaram, volt, hogy egy évet vártam a lányra, mert annyira meg akartam dugni és nem kellett másra, csak, hogy egyszer meglegyen :-P Szóval az idő nem biztosíték semmire ;-) (Persze amíg vártam, addig éltem mellette szexuális életet ;-) )


És nem egy tartósabb, hosszabb kapcsolatom lett már alkalmi szexkapcsolatból, mert rájöttünk, hogy tud működni a dolog kettőnk között. Talán azért mert a szex, az intimitás, a vele járó teljes megnyílás az amin keresztül a legmélyebben meg lehet ismerni a másikat ... és nem a kézenfogva sétálásból :-P :-P

2018. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A várakozás tényleg nem a minőségre szűrő, hanem a szándékok komolyságára.


Ha egy csajjal a szándékaim komolyak az nem azért van, mert olyan rendes vagyok, hanem mert férfiember a számára elérhető legjobb nőket (külső, belső értékeket összegezve) így kaphatja meg.


Azért az tipikus, hogy a nők is csak az olyan férfiaknak adják elő a rendes nő vagyok számot, akiből kinézik, hogy tőlük komoly megbecsültséget remélhetnek.

Hozzájuk mérten nagyon sikeres férfiakkal ők sem olyan tartózkodóak akkor sem, ha érzik hogy ebből nem lesz komoly kapcsolat.

2018. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Képes lennék. És hajlandó is. :)
2018. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez párfüggő.

Ha nem szeretsz annyira szexelni, kiesik az érdeklődésikörödből a pasik több mint fele. A többi viszont ideálisnak mondható szexuális aktivitás tekintetében.

Ha nagyon eltér az igényetek abból előbb utóbb bajok lesznek.

2018. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!