Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szól ebbe bele a nővérem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szól ebbe bele a nővérem? Most ez akkora gáz dolog lenne?

Figyelt kérdés

Múlthéten új szekrénysort kaptam és ezért átpakoltam a régiből az újba. Viszont a nővérem segített, de pont ő pakolta át a "dobozom" amiben azok a női bugyik vannak amiket a lányoktól kérek el miután szexeltek velem.

A nővérem elsőre meglepődött, hogy mik ezek?! És mit keresnek női ruhák a fiókomban?

Amikor meg elmondtam neki, akkor teljesen kiakadt, és azt mondta, hogy egy perverz állat vagyok. És sürgősen hagyjam abba ezt a beteges dolgot, és keressek egy normális barátnőt, ne pedig havonta váltogassam őket..


Az, hogy hirtelen mond kígyót békát már nem érdekel, ugyanis megszoktam, mivel elég heves természetű.

De komolyan, hogy jön ő ahhoz, hogy beleszól mikor milyen kapcsolatom legyen? Még nem találtam egy olyan lányt akivel boldog lehetnék hosszabb távon, nekem sem mindig jó, hogy nincs egy stabil pár az életemben, csak a szűk családom, de basszus még csak 19 vagyok, fősulira járok, nem tudom mit vár tőlem?


Ja igen, még azt is mondta, hogy gondoljak csak bele mit fog majd ehhez szólni a jövendőbeli barátnőm.. Most a francba is, rettegjek valami olyat csinálni, ami nekem csak egy kis emléket hagy a lányokról akikkel együtt voltam? Jó, lehet nem mindennapos dolog.. de akkor is, azért ez csaknem a világ vége!



2018. ápr. 2. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen azért ez nem annyira kis gyűjtemény...
2018. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Átlag, három havonta egy lány?!

Na mindegy szerintem nem lényeges:)

2018. ápr. 4. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!