Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mennyire szeretitek a szűz fiúkat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán. 2 perc alatt elmenne és fogalma sem volna arról, hogy engem mint nőt, hogy tud kielégíteni.
2018. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy nem tudná.
2018. ápr. 1. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na joo szerintem ez elég relatív. Vegyünk egy szűz lányt szerintem egy szűz lány szivesebben sexel először egy szűz fiúval mint ha egy olyan fiúval sexelne elsőnek aki már csinálta. De ez saját vélemény mert ha együtt bénáztok együtt bénáztok 😂😂 és szerintem az úgy jó. Meg teljesen mind1, hogy most mikor megy el a fiú a lànyoknak először úgy is fáj kicsit vagy nagyon nem igazán azzal lesznek elfoglalva, hogy a fiú mikor megy el. Ha meg úgy is fáj neki mármint a lánynak az jár a fejébe, hogy legyen vége minél elöbb szóval még jó is ha a fiú hamar elmegy. Másodszor ha meg télleg szeretik egymást annyira mind1 a sok bènázás ez is tapasztalat és elsőre nem várhatod el, hogy olyan tökéletes legyen. Igen szeretem a szűz fiúkat én is szűz vagyok és szivesebben veszteném majd el valakivel együtt mert kevésbé lenne kínos és viccese lenne de attól még lehet romantikus. Egy nem szűz felnőtt nő biztos szivesebben fekszik le egy férfival aki már nem szűz mert vannak sexuális igényei. Bár ez is változó olyat is hallottam aki szereti elvenni a fiúk szüzességét.
2018. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. :)
2018. ápr. 1. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Több véleményre is kíváncsi vagyok. :)
2018. ápr. 2. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire
2018. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én inkább a tapasztalt férfiakért élek-halok.
2018. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!