Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves pasik, otthagynátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves pasik, otthagynátok a nőt, ha valóban szép, ráadásul csinos is, de az egyik szeme picit beljebb áll?

Figyelt kérdés
Minden rendben rajta, szép arc,jó test,jól is öltözködik és a személyisége is tetszik nektek tegyük fel,akkor elmenne a kedvetek tőle,mert az egyik szeme beljebb áll? Nem kancsal,mert a másik szeme tök oké,csak az egyik olyan kicsit.Köszi
2018. márc. 31. 23:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

nem a szeméért szeretem a lányt.

Téged szeretlek, úgy, ahogy vagy.

Ha ezért elhagy, akkor csak dugni akart.

2018. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de én a második képen sem látom mi a hiba. Merre felé áll beljebb? Nózid felé?

F

2018. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Az egyik szemed kancsal,miért nem írod ezt? Szerintem nem zavaró,ha olyan mint a kepeken lévő lányoknak,a 2. képen nem is látok semmi rendellenességet.
2018. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Pont egy olyan csajsziba vagyok belezúgva, akinek kicsit aszimmetrikus az arca és a szeme is. :D
2018. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz, én tuti nem jönnék össze veled, meg úgy az ismeretségi körömben sem tudnék olyat.

Ami még aggasztóbb az, hogy okosnak tartod magad, annak ellenére nem tudsz normálisan tagolni egy szöveget, és még megeröltetőnek is tartod. Ami ennél is gázabb, hogy mások képeivel dobálózol ahelyett, hogy a sajátodat mutatnád meg. Honnan a fenéből tudnánk eldönteni, hogy zavaró-e vagy sem. Van olyan ember akinek mondjuk van egy anyajegy az arcán és ettől hülyén néz ki, de van akinek pont jól áll.

Szerintem inkább előbb magadban tegyél rendet, ott sokkal nagyobb rendellenesség van hidd el.

Ja és ide már nem nézek vissza, úgyhogy erre ne válaszolj kérlek.

Köszi.

2018. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

35-ös:

Annál jobb,hogy nem válaszolsz,mert akkor olyan hangnemben írok,ahogy akarok,köszi :)

Bár a te helyesírásodba már az első kommentedtől kezdve bele tudok kötni,úgyhogy túl magasan ülsz a lovon, ráadásul a vesszőkkel is hadilábon állsz.



"Szerintem nagyon gáz" majd később :

"Honnan a fenéből tudnánk eldönteni, hogy zavaró-e vagy sem. "


És én tegyek magamban rendet? Atyavilág.Ez a logika.


"Ja és ide már nem nézek vissza, úgyhogy erre ne válaszolj kérlek. "


Ennek én elhiheted, hogy nagyon örülök.

2018. ápr. 1. 14:57
 37/42 A kérdező kommentje:

32-es:

igen, az orrom fele.Olyan,mint az ázsiai lányoknak.

2018. ápr. 1. 14:58
 38/42 A kérdező kommentje:

33-as:

azért,mert nem kancsal.Pár milliméterrel áll beljebb,nem úgy,mint a "klasszikus" kancsaloknak.Most,ha valakinek az egyik füle pár milliméterrel nagyon,akkor az már rokkant?

2018. ápr. 1. 15:00
 39/42 A kérdező kommentje:
*nagyobb
2018. ápr. 1. 15:00
 40/42 anonim ***** válasza:

Az egyetemen ahova járok van egy csaj aki dettó ugyan így néz ki, szép arc, bomba alkat, jó stílus és van egy kis ferdült a szemében. Azt hiszem válaszolok ha annyit mondok, hogy biztos benne van az 5 legjobb nőben akit csak valaha láttam életemben. Bár a lány igencsak tisztában van vele milyen jól néz ki és nem hiszem, hogy sokat őrlődne a szeme miatt. Egy nem felszínes ember egy ilyen dolog miatt biztos nem hagyna ott, kretének meg mindig lesznek de próbálj ne közülük választani.


Elég lett volna csak végiggondolnod a fordítottját, te mint nő, otthagynál-e egy férfit mert kopaszodik vagy akár kancsalság miatt?

De ne izgulj itt majd kapod a privátokat akik összejönnének veled eme szépségpötty ellenére is.

2018. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!