Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves pasik, otthagynátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves pasik, otthagynátok a nőt, ha valóban szép, ráadásul csinos is, de az egyik szeme picit beljebb áll?

Figyelt kérdés
Minden rendben rajta, szép arc,jó test,jól is öltözködik és a személyisége is tetszik nektek tegyük fel,akkor elmenne a kedvetek tőle,mert az egyik szeme beljebb áll? Nem kancsal,mert a másik szeme tök oké,csak az egyik olyan kicsit.Köszi
2018. márc. 31. 23:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem olyan vészes szerintem.
2018. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
ha valaki szégyellne engem,azt megérezném,úgyhogy még a szexig sem jutnánk el.Kihasználás elég esélytelen.
2018. ápr. 1. 00:01
 23/42 anonim ***** válasza:
Az fontos, hogy nem örökletes. Emiatt nálam nem lennél hátrányban.
2018. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Kábé egy éve már volt hasonló kérdése egy lánynak, de ő a saját képét küldte el. A teljes arca nem volt a képen, de úgy is gyönyörű volt.

Van egy nagy titok: közelről nem látszik, pl. csók előtt, és könnyen meg lehet szokni, kis idő után nem tűnik föl.

Amennyire tudom, lézeres műtéttel orvosolható, az enyhe formáját szemüveggel korrigálni tudják. Kérdeztél már erről szemészt? Ja, és ki is lehet nőni...

2018. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Túrót. Ez szexepil.
2018. ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

"Kábé egy éve már volt hasonló kérdése egy lánynak, de ő a saját képét küldte el. A teljes arca nem volt a képen, de úgy is gyönyörű volt. "


Neki is hasonló mértékben állt beljebb az egyik szeme?



"Van egy nagy titok: közelről nem látszik"


Komolyan mondom,hogy ezt én is észrevettem,de azt hittem,hülyeség.Minél közelebb hajoltam a tükörhöz,annál kevésbé látszott és amikor csak viccből csókolózást imitáltam volna a tükörrel, láttam,hogy teljesen kiegyenesedik.



"Amennyire tudom, lézeres műtéttel orvosolható"


Erre már én is gondoltam és elvileg nagyon alacsony kockázatú a műtét.De annyira félek tőle,még ha tudom is,hogy hamar megvan és elvileg rutin műtét.Te mit mondasz?


Szemészt még nem kérdeztem, de terveztem,hogy elmegyek a budapesti Saint James szemészeti központba, ott a legprofibb minden. Te javaslod a lézeres megoldást?Mégiscsak a szememről van szó,persze,hogy félnék.

2018. ápr. 1. 01:57
 27/42 A kérdező kommentje:

na az én szemem is pont ilyen,mint ennek a lánynak:



[link]

2018. ápr. 1. 05:41
 28/42 anonim ***** válasza:
Én nem látok hibát egyik általad linkelt képen sem. :) De szerintem ne ez határozza már meg életed,a világon egyetlen ember sem tökéletes. :)
2018. ápr. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
persze,de a szem azért mégiscsak olyan közvetlen dolog...míg egy kevésbé szép mellet el lehet takarni például,vagy egy alakot is a megfelelő ruhákkal lehet "csomagolni", de a szem az mindig a kirakatban van
2018. ápr. 1. 06:14
 30/42 anonim ***** válasza:
Megmutatnád? :)
2018. ápr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!