Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha picit visszább veszek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha picit visszább veszek az orális szexből, berághat a csajom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor összejöttem a barátnőmmel és egy idő után elkezdtünk nemi életet élni, akkor azt mondtam neki, hogy a dugáson felül bármikor megkérhet orális szexre, szivesen csinálom neki (dugni is szeretek).

Most kb. ott tartunk, hogy lassan én találom túl soknak, meg a szituációk is néha furák.

Csak azt sem akarom, hogyha tényleg a szeretkezéseken felül ennyire sokra van igénye, hogy ez ne rajtam csússzon el.



2018. márc. 31. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyenek azok a fura szituk?
2018. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, látni kéne a konkrét szituációkat, viszont ha megkér, hogy elégítsd ki szájjal, te pedig viszautasítod, abból lehet sértődés, fordított esetben gondolom te is megsértődnél.

A fura szituációkat kifejtenéd bővebben?


Egyébként több mint valószínű, hogy eltér a szexuális igényetek.Innentől rajtad múlik, hogy te bevállalod-e, hogy többet adsz, ha neki annyi igénye van, vagy ha nem és ez neki kevés, akkor elfogadod, hogy mást fog választani..

2018. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Kérd meg, hogy legyen 69, így neked is jó lesz.
2018. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
85%

69be nem fog belemenni, nyugi.


Az emberek nagyja alig tud koncentrálni, miközben kényeztetik.


Ha sok a nyali, bezony ideje beszélgetni a leányzóval.

2018. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Sok a sunalefety?
2018. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2


Arra gondoltam, hogy pl ez csak akkor fordul elő nagyon gyakran, ha náluk vagyunk. Ott viszont közös fürdéskor mindig, sokszor spontán, vagy hosszabb reklámoknál, vagy ha a haját szárítja, vagy ha látja, hogy éppen meccset nézek és unja. Egyébként normál dugás is van sűrűn, csak ez mellette már kezd lefárasztani. De mondjuk arra nem gondoltam, hogy lehet tényleg ekkora igénye van, ezért nem kéne, hogy lepattintson :) Harmadik barátnőm, de nagyon kedvelem.

2018. márc. 31. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ez azt mutatja hogy jól csinálod. Ha szarul csinálnád, nem kérné ennyiszer.
2018. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!