Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire ijesztő ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire ijesztő ha a pasi már az első szexuális együttlétkor kimutatja perverzebb hajlamait?

Figyelt kérdés

Például nagyon keményen megdug, paskolja a popsidat, tépi a hajadat, mocskosan beszélt stb?


Vagy az első alkalmaknak mindenképpen a normális szexről kell szólnia és fokozatosan adagolni az extrémebb dolgokat?


2018. márc. 30. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 4.évvel ezelőtt összejöttem egy pasival.Hónapokon át udvarolt nekem,kirándulgatni jártunk eggyütt,az első csók is csak egy év udvarlás után csattant el.Úgy éreztem,szerelmes vagyok,ő a nagy Ő,a tökéletes férfi.Én 20.voltam,ő 32.Aztán egy buli után elvitt magához és ágyba bújtunk.Csókolóztunk,simogattuk,fogdostuk egymást,orálisan kényeztetett és én is viszonoztam.Először közben a hajsm simogatta,aztán egyre durvábban nyuzigálni kezdte.Kicsit fura volt,de hát nagyon fel voltam izgulva.Aztám suttogva megkérdezte,hogy nem lenne-e gond,ha kicsit trágár szavakat mondana nekem.Mondtam,hogy nem.Erre megmarkolta a hajamat teljes erőből,a számat a farkához nyomta és torka szakadtából üvöltötte,hogy "Akkor szopjál,te büdös k..va!" Na én olyan voltam,mint akit leforráztak.Sírógörcsöt kaptam,felöltöztem és hazamentem.Szakítottam vele,teljesen kiábrándultam belőle.Csak a jó ég tudja,mi lett volna még ezután,milyen perverzitásai lettek volna még.

L

2021. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!