Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ijesztő az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ijesztő az első szex?

Figyelt kérdés
Hamarosan elveszítem barátommal a szüzességem. Mindketten 18 vagyunk, és szüzek. Arra vagyok kíváncsi, hogy ti mennyire féltetek/izgultatok/éreztétek magatokat kellemetlenül az első alkalommal.

2015. szept. 10. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
En is féltem az első előtt.de nem volt gaz .nalunk is mind a ketten szüzek voltunk..igy kicsit ugyetlenek is ..de ez érthető..mind a ketten tudtuk h idővel belejovunk.a koton felhuzasa kicsit nehezen ment neki ..én éreztem magam kicsit kellemetlenül..meg gondolom o is..Nem volt a legjobb az egesz dolog..de amugy nem kell félned.
2015. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előtte inkább kíváncsi voltam

utána meg csalódott h csak ennyi ?

romantikusan vágytam a tűzijátékra de az elmaradt :-(

legalábbis első alkalommal :-)

2015. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább csalódott voltam utána. Másnak képzeltem a szexet. Szóval ne várj túl sokat tőle! :( Biztos bénázni fogtok egy kicsit, de azt ne fogjátok fel tragédiának! Álljatok hozzá lazán! :)


És arra készülj fel, hogy a szex a fiúknak jó. A lányoknak meg általában nem. Nem igazságos, de sajnos ez van. :( Sokat kell gyakorolni, hogy te is megtanuld élvezni a dolgokat, szóval ne keseredj el, ha számodra inkább rossz lesz, mint jó!

2015. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!! Jöhet még :)
2015. szept. 10. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Félni nem féltem, legfeljebb izgultam, de az is inkább valami örömteli, izgatott várakozás volt, mert már nagyon vágytam rá én is.


(Mondjuk mi nem ugrottunk fejest a dolgokba, fokozatosan jutottunk el odáig, sokat pettingeltünk, megismertük elég jól egymást testét addigra, meg abszolút megbíztam a barátomban, biztonságban éreztem magam a karjai között, szóval nem volt bennem szorongás vagy ilyesmi.)


Nekem pont, hogy kellemes meglepetés volt, mert sokkal jobb volt az első szeretkezés, mint amit előtte el tudtam képzelni.


(Nekem se nem fájt amúgy, se nem véreztem, de ha úgy lett volna, szerintem akkor is lehetett volna jó volt nagyon, szép élmény testileg, lelkileg.)


Mi is úgy voltunk, mint ti, hogy egymással szeretkeztünk először életünkben, csak valamivel idősebbek voltunk. Azóta is jókat mosolygok azokon a véleményeken, hogy két "kezdő" biztos ügyetlenkedik vagy "bénázik" együtt eleinte, mert nekünk például nagyon jól sikerült az az éjszaka, szép emlék nekem.)

2015. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!