Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyiket vallalnatok be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket vallalnatok be inkább szex kozben?

Figyelt kérdés

Férfiaknak: a., ha egy nonek nagyon heves menstruacioja van b., NAGYON szőrös odalent


Nőknek ugyanez, csak olyan ertelemben, hogy melyiket tartják kevesbe kinosnak :D



2018. márc. 29. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
B egyértelműen :D
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
B.
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet nagyon szőrös odalent, cseppet sem zavarna. Szóval így egyértelmű.:)
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
A
2018. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
mit kell ezen bevállalni? köcsög vagy?
2018. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt simán bevállalom, a második pedig piszkosul izgat :3
2018. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kínosnak én nem nevezném se a menstruációt, ami egy teljesen természetes biológiai folyamat, lévén, hogy fiatal, egészséges nő vagyok, se a szőrt, mindenkinek van, az is egy természetes dolog.

Engem speciel egyik se zavar, a partneremen múlik, hogy neki mi fér bele/mi nem, és ahhoz igazodom...

2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha nagyon heves a menstruációja, mert beindítanak a nyűgös, hisztiző nők. :))
2018. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
B <3
2018. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és egyik se, egyszerűen annyira rossz mindkettő. :D

Az A teljesen ki van zárva, nem csak a vér miatt, hanem mert olyankor iszonyú rosszul vagyok, mindenem fáj, és a puszta létezéstől is szenvedek, nem hogy még szexeljek... a B pedig nem történhetne meg, mert annyira utálom magamon a szőrt, hogy sose hagyom meg. Tehát egyiket se tudnám kiválasztani, de hál' Istennek nem is kell. :D

2018. márc. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!