Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsal, csak azért, mert én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, csak azért, mert én vagyok az első szexuális partnere?

Figyelt kérdés
Én 25N ő 24F. 8 hónapja vagyunk együtt, mindketten elsők egymásnak. Közölte velem, hogy hagy dugjon már mellettem más nőkkel is. Engem megtartana, magamnak teszek jót, ha beleegyezek, legalább megkímélem magam a fájdalomtól. Mert hát bármikor megtörténhet, hogy félremegy. Lapátra tettem. Csinálja, de akkor engem elveszít. Nem igazán ellenkezett. Minden férfi így gondolkodik?! Egy új lyuk többet ér, mint egy nő, aki szeret, mindenben segít és támogat, mindent megtesz érted?! Engem nem hajt a "kíváncsiság", soha eszembe sem jutott volna, hogy mással akarok lenni, csak mert az új. Ráadásul ő mindig kielégül, ha együtt vagyunk, ellentétben velem. Csak én találom ezt ennyire nonszensznek és megalázónak? :(

2018. márc. 28. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem azért csal meg. Azért mert 24 éves szűz, esze meg mint énb telyofilnak.
2018. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen minden férfi így gondolkodik, hisz minden férfi egyforma. Sőt, annyira egyformán gondolkodunk, hogy telepátiával folyamatosan kapcsolatban vagyunk egymással, tulajdonképpen egy agyunk van.

Csak mert csalódtál, nem kell mindenkit egy kalap alá venni.

Sosem csaltam meg senkit.. és nem, nem is gondolkodtam rajta. Nyilván ha tetszett valaki megnéztem.. miért ne, de nem gondolkodtam el rajta, hogy na milyen lenne vele.

Első barátnőmmel volt egy időszak, amikor 4 hónapig nem csináltuk.. nem volt ideje, ha volt nekem nem, suli, munka stb. miatt. Szar volt, de el sem gondolkodtam rajta, hogy kéne valaki más. Ekkor voltam 17.

Tisztességből jelesnek tartom magam, remélem egy ilyen nővel hoz majd össze az élet.

23F.

2018. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

utolsó, tisztességből tényleg jeles vagy


de nem kell gúnyolódni, nem azt írtam, hogy minden férfi ugyanolyan...

2018. márc. 29. 06:56
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi minden normális választ, a biztató szavakat :)
2018. márc. 29. 06:59
 15/19 A kérdező kommentje:

#11 neked eszed milyen? vagy csak édesanyád túlsúlyos? "teccik" érteni?


Kedves "spricc", nálad nagyobb barmot keresve se lehetne találni.

2018. márc. 29. 15:09
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de kikérem magamnak az 5 –ös ember hozzászólását…

Az, hogy a kérdező egy ilyen barmot fogott ki az szomorú+ de ettől nem minden tapasztalatlan pasi ilyen! Én például nagyon megbecsülném, a barátnőm, és komolyan nem is értem ennek a pasinak a reakcióját! Ha egy pasi hülye, azért azt ne húzzuk már rá az összes tapasztalatlan pasira jó?

2018. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16


A szűz nőkre is gyakran ráhúzzák, hogy "jajj nem kell mert úgyis ki akar majd próbálni másik fxszt is". Egyáltalán nem éreztem ilyen késztetést mert szerelemből voltam vele.

2018. márc. 30. 12:13
 18/19 anonim ***** válasza:

Amit leírtál egy beszámoló, hogy milyen gyökérembert sikerült kifogni.


Ez nem kérdés, nem értem mit vársz tőlünk.


Egyetlen kérdes volt a panaszkodásodban, az pedig, hogy "Minden férfi így gondolkozik?"


A válasz az, hogy nem. Ez hülyeség.

2018. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#16 vagyok!

Ahogy nekem is nagyon fontos a szerelem. Ez nem is kérdés. Csak azért háborodtam fel, mert ez a kibsztt #5 –Öskü, kijelenti, hogy szűz pasival ne is próbáld. Hát ezért nehéz nekünk. Mert az ilyen lehúzó emberek, még azt a kevés esélyt is tönkreteszik. Ezért hazudunk erről…

Ami pedig téged illet kérdező, a te pasid egy barom, ha kidobott! De ne ítélj el mindenkit, egy ilyen ember miatt! Hidd, el találsz majd valakit, aki szeret. És akkor találsz rá, mikor már nem is számítasz rá!

2018. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!