Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsal, csak azért, mert én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, csak azért, mert én vagyok az első szexuális partnere?

Figyelt kérdés
Én 25N ő 24F. 8 hónapja vagyunk együtt, mindketten elsők egymásnak. Közölte velem, hogy hagy dugjon már mellettem más nőkkel is. Engem megtartana, magamnak teszek jót, ha beleegyezek, legalább megkímélem magam a fájdalomtól. Mert hát bármikor megtörténhet, hogy félremegy. Lapátra tettem. Csinálja, de akkor engem elveszít. Nem igazán ellenkezett. Minden férfi így gondolkodik?! Egy új lyuk többet ér, mint egy nő, aki szeret, mindenben segít és támogat, mindent megtesz érted?! Engem nem hajt a "kíváncsiság", soha eszembe sem jutott volna, hogy mással akarok lenni, csak mert az új. Ráadásul ő mindig kielégül, ha együtt vagyunk, ellentétben velem. Csak én találom ezt ennyire nonszensznek és megalázónak? :(

2018. márc. 28. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barmot fogtál ki...
2018. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez szemétség. De nagy. Dobd el mert egyáltalán nem szeret. Én sem szexeltem másik lánnyal miután elveszítettem. Illetve a következő párommal. Ha van kedved bővebben mesélni írj, 20/f
2018. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

az az F a 24 után max fiú! Ráadásul önző kisfiú! :(


"Lapátra tettem" -> jól tetted! Fikarcnyi lelkiismeret furdalásod sem legyen! :) Valóban nonszensz és megalázó!


"Minden férfi így gondolkodik?!"

Én biztos nem, tehát akkor a megállapítás már itt el is bukott. :]

2018. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Normális,mivel te voltál az első,általában ez mindig így van,most,hogy van már némi tapasztalat,természetes reakció,hogy szeretne mással is lenni,újabb élményeket szerezni,de érzelmileg ragaszkodik hozzád. Csak élni szeretne,és nem elköteleződni, mivel még fiatal,mint ahogy Te is. Ha neked ez nem fér bele,akkor hagyjátok egymást,és éljetek,fiatalok vagytok,és többet nem lesztek!
2018. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Szuz pasival nem erdemes kezdeni.
2018. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Én bezzeg megbecsülnélek de nem akar megismerni senki.
2018. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
nagy közhely, de örülj, hogy még most kiderült, és nem több év után mondta a képedbe, hogy amúgy ő évekig félredugott, mert nem voltál neki elég...köcsögség volt, amit csinált, és biztos nagyon a padlón vagy, sajnállak is.:/ de kitartás, és vannak normális férfiak, te is meg fogod találni a társad, még akkor is, ha ebben most egyáltalán nem hiszel:)
2018. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
A tipikus különbség, hogy csaj ha másik farkat keres, akkor otthon valami szexuális, érzelmi szinten nincs rendben. Férfinak meg úgy is kellemes másik csaj, ha annál az otthoni csaja szuperebb. Aki saját jó autóját kíméli, az is élvezi, ha sportpályán meghajthat egy már kissé leharcolt sportkocsit, vagy krosszpályán akárcsak egy trabit.
2018. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Te is ugyanolyan hibás vagy! Nem hiszem el, hogy egy ekkora baromnak nincsenek más defektjei, így eleve nem kellett volna vele összejönnöd!


És nem, NEM MINDEN FÉRFI ILYEN!!!

2018. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
9# mert aki szerelmes, az tenyleg pont a masik defektjeit látja.. Majd olvasd vissza ezt a kommented, ha teged ejtenek pofára:)
2018. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!