Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férftársaim! Ti is akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férftársaim! Ti is akkor élveztek el amikor akartok?

Figyelt kérdés

Aktus, vagy orál alatt Ti is egyszercsak gondoltok egyet és azt mondjátok magatokban, hogy "na már eléggé fel vagyok húzva, élvezetesebb lesz, most elélvezek" és onnantól kezdve arra konventrálva kb. 10 mp múlva élveztek?


Vagy ti csak hadjátok történni a dolgokat és előbb vagy utóbb spontán elélveztek?


Én ha nem koncentránék rá, akkor szophatának akármeddig, de nem élveznék el.

Ez fura vagy mindenkinél így van?


2018. márc. 27. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:
De ha elkezdenék gyűjteni az orgazmusomhoz szükséges jelzőket már az elején, akkor már az első percben is eltudnék élvezni úgymond szándékosan...
2018. márc. 27. 15:43
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Te egy csodagyerek vagy.
2018. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nehezen el tudom nyújtani, de általában ahogy jön. A sokadik visszatartásnál már elgyengül a testem és át akar esni rajta. Illetve ilyenkor előfordul, hogy nekem már nem is fog összejönni. Orállal meg az a helyzet, hogy nem volt olyan hú de nagyon jó élményben részem, hogy attól el tudjak menni. A handjobnál meg csak magamnak tudom megoldani. Illetve 2x volt hogy sikerült a lánynak, de annak hosszas előzménye volt.
2018. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már unom a csajt vagy fejben máshol járok, akkor nálam is így van. Alapból pedig mint az egészséges pasiknál: alig bírom visszatartani az ingert.
2018. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is gondolattal vezérlem


nyomom nyomom, majd amikor arra gondolok hogy na mostmár elélvezek, akkor elélvezek. Nem tudom hogy de ez nálam mindig is így volt.

2018. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De akkor ez igazából azt jelenti, hogy magára a csajra és a szexre nem tudok annyira felizgulni?

Ez baj?

2018. márc. 27. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
A szexben nem csak az hiányzik h végre elelvezzek, hanem az oda vezető út is. Pl az oralnal ha mar rá vagyok gerjedve es végre megkapom (magyarán a barátnőm csinálja), akkor megpróbálom a legtovább húzni h el ne süljek. Hogy kielhessem a vágyaimat is. Neki mindegy h előttem fekszik es én hanyatt vagy négykézláb van én meg terdelek esetleg én állok ő meg térdel, mindegy. Csinálja több pózban is aztán utána jöhet a szex. Ha nagyon fel vagyok húzva mert mondjuk régóta nem volt semmi, akkor persze sokkal nehezebb, sőt akkor inkább hanyagolok egy két pozt, mert rögtön elsulnek. Ha csak szopas van, ott meg ugyanez van. Többféle pozba csinálja nekem, míg a végén elmegyek. Ha régóta nem eléguktem ki, akkor meg úgyis elsülök mar az elején 1-2 perc után. Ilyenkor annyi a taktikam, h megkérem többet nyaljon vagy lassan csinálja úgy h addig beveszi a szájába míg tudja. Ez az elég jo érzés de nehezebben megyek el tőle.
2018. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, akkor senkinek. Nincs baj, ha te jól elvagy ezzel. Én nekem nem tetszene, ha úgy menne mint egy gépnél. De mivel gondolom te ezt szoktad meg így jól elvagy ezzel. Mellesleg a nőknek is tetszik néha, hogy ha érzik, hogy ők hoztak ki belőled valamit. Hogy egyszerűen már nem bírtál magaddal miattuk.
2018. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akkor. Ma is elakartam aztán nem jött össze semmi.
2018. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!