Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy még megvolt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy még megvolt a szűzhártyám? Miért véreztem, ha már 2x is voltam fiúval?

Figyelt kérdés
2 fiúval voltam már szexuálisan, egy kb 10 cm-es farkúval és egy kb 14 cm-essel.. pár nappal ezelőtt masztiztam egy vastagabb, hosszabb tárggyal és véreztem.. (Nem volt menszeszem előtte..)
2018. márc. 23. 23:38
 1/4 anonim válasza:
Aha, simán lehetséges.
2018. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Éreztél fájdalmat, vagy csak vérzett?
2018. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy ez a 2 méret nem tágított ki túlzottan. Nekem pl az első fiúval nem fájt egyáltalán, nagy szerelmem volt tehát többször is lefeküdtünk miután együtt elveszítettük. Aztán összejöttem egy másik sráccal, akinek nem nagyobb de vastagabb volt a farka, és vele fájt kicsit az elején.
2018. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, hogy sosem veszted el... akkor valószínű értenél a nőgyógyászathoz is.
2018. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!