Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon csak szivatásképp mondja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak szivatásképp mondja?

Figyelt kérdés
A barátnőm sokszor szivat azzal, hogy kicsi a farkam, pedig még nem is látta és szűz is. Mereven 16-17 centi, és szerintem ez tök átlagos és nem kicsi... Nagyon meg tud bántani ezzel, de úgy teszek mintha nem venném magamra. Azért mondja, hogy kicsi, mert eddig csak nadrágon keresztül érezte, és rajtam van gatya meg nadrág is, olyankor nem tud teljesen felállni...
2018. márc. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Kicsi az , főleg egy szűz lánynak (sarcasm on).
2018. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet annyira nincs benne a témában hogy még azt se tudja hogy ezzel megbánthat.

Valószínűleg igen, csak szívatásképp mondja.

Egyszerűen mondd el neki, hogy ez a viccelődése, meg az ilyen jellegű poénok nem esnek jól, mert ez egy fiúnak se esik jól.

Szerintem meg fogja érteni.

2018. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nem látta, honnan a bánatból tudja, mekkora?

vedd elő neki és mutasd meg....

az meg hogy félig lankadtan mekkora...az én pasimnak is kicsi lankadtan, ez ne legyen már probléma, esküszöm nem értem a nőket:D

2018. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb ha leszogezed a kapcsolat elejen, hogy ha viccelodni akar akkor a sajat karara tegye, ne a tiedre
2018. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Probalok olyan nadragokat felvenni amik nem annyira szukek az agyekomnal, de az sem segit.. sosem volt teljes merevedesem gatyan es nadragon keresztul, pl ha teljesen merev, akkor fel sem birom venni a nadragot szinte.. oke, nehany alkalommal vicces is volt, de mar nagyon meg tud ezzel bantani. :/ egyszer meg is kerdezte h mekkora, de csak kitero valaszt adtam neki, mert szerintem ez nem mervado es hagyom h hadd kivancsiskodjon. Es nem is akarom elrontani az illuziojat majd, mikor eloszor meglatja, mert a magassagom (190) es a testalkatom miatt nekem kicsinek tunik, de a szamok nem ezt mondjak.
2018. márc. 22. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugd a szájába tövig. Majd mást fog gondolni.
2018. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült nem jobbat találni nála??
2018. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!