Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Édeshármas 2 prostival az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édeshármas 2 prostival az átlag ár duplája szokott lenni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Persze mit gondoltál hogy adsz neki egy 10-15 ezret és osszák el? az úgy nem éri meg nekik.

24N

2018. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, de pl. ha egy sos 15 per 8, akkor fél óra sem 18 szokott lenni, hanem 12, akkor egy óra sem 24 szokott lenne, hanem 15-16.

Vagyis gondoltam itt is van vmi hasonló... Mondjuk nem 30 velük egy óra, hanem csak 22. Ilyesmi.

Ők is jobban szeretik amúgy a 3mast, mert biztonságosabb. Illetve a csaj aki éppen nincs vendéggel, mert a másik van azzal, az olyankor nem szokott semmit. Csak "őrködik". Így ha kihasználják mindkettőjüket, akkor ehhez képest úgy is megéri nekik, hogy nem a 2x-ét kérik el, hanem mondjuk csak 60%-al többet.

Azért írjon olyan is akinek van tapasztalata!

Nekem kicsit hihetetlen, hogy megéri nekik 30-40-ért hírdetni és akad elég vevő...

2018. márc. 22. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Pedig logikus.

Ha két embert kell a futószalag mellé állítani egy helyett, akkor a cég kétszer annyi bért fog kifizetni, nem pedig elosztja a munkások között.

2018. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Rossz a példa, mert egy gyár 1 óráért, ha 6 ezret fizet, akkor 2ért 12 ezret. A prostiknál ez is másképpen van, mint már írtam, akkor lehet hogy a kérdésem is indokolt, nem?
2018. márc. 22. 18:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt javítanám: Ha egy sos 15 perc 8, akkor fél óra sem 16 szokott lenni.*
2018. márc. 22. 18:24
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

igen de nem úgy fizeti a 6 ezret hogy elossza a ét munkás között akkor már nem is érné meg neked 8 órát gürizned.


egyébkén tapasztalotból írtam


másrészt ha veszel két hasonló csokit ami ugyanannyiba kerül nem fogsz 2-t 1 áráért venni mert egy ár kategória

a prostiknál nincs ilyen akció 1et fizet 2-t kap

2018. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz a példa - hallottál már a munkaóra fogalmáról?
2018. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat egyébként, de rossz a példa.

A prosti "szakmát" felesleges "rendes" munkához hasonlítani.


Lehet rosszul magyaráztam, kicsit részeg vagyok.


Szóval a gyárban a szallag mellet ha dolgozól 1 órát és ezért fizetnek 6 ezer forintot, akkor 2 óra munka után bizony 12 ezret fogsz kapni. Mivel ez "rendes" munka és így működik.


Viszont a prostiknál szinte kivétel nélkül, ha 15 percre mész az (mondjuk, ez elég általános) 8 ezer Ft. Viszont, ha félórát maradsz, akkor nem 2x annyit kér, azaz nem 16 ezret, hanem csak 12 ezret. Peddig 2x annyit vagy ott. Ha egy órát akkor ismét 2x annyit vagy ott, de ismét nem a félóra (12) kétszeresét (24) kéri, hanem 15-öt, 16-ot, vagy max 20-at. (Hirdetőtől függ)


Így ha ez a része sem hozható párhuzamba a "rendes" munkával, akkor lehet, hogy az a része sem, hogy 2 ember közös szolgáltatása esetén hogy növekszik az ár az "alap" egy emberes szolgáltatáshoz képest... Én nem tudom.

De jogos, hogy felmerül bennem, hogy mia a megszokott, nem?

2018. márc. 22. 18:36
 10/14 Drazicc ***** válasza:
77%
És mi van a taxissal? Ő sem kér dupla árat ha két ember ül be egy helyett.
2018. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!