Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem szeretem a szexet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érdekel a szex, több fiúval voltam már együtt és volt köztük egy éjszakás is! Elsőnek úgy gondoltam, hogy azért mert a fiúk bénák. Már ott tartok, hogy kapcsolatot sem akarok a szex miatt mert úgysem jó!

Viszont ennek ellenére rendszeresen kívánom az orgazmust és olyankor inkább magamhoz nyúlok mert nagyobb élvezetet ad mint a szex! 25N


2018. márc. 21. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Rájöhetnél hogy a saját kezedhez vagy szokva!
2018. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy sem jó? Ne már.
2018. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

1; úgy se jó, ha szex közben is használod a kezed?

2, vannak, akiknek érzelem nélkül nem sikerül

3; nyalással is rossz/semleges volt?

2018. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem elvesztetted a hitet abban, hogy találkozhatsz olyan férfival is, aki magas műveltségű testiség terén is és mellette komolyan meg is becsülne.
2018. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen,az is lehet hogy aszexuális vagy valamilyen szinten.
2018. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyoldalú a szexualitásod....negszoktad a kezedet, aztán ennyi ...ha ezen változtatni tudsz és lesz egy nyitott, kreatív partnered, akkor fogod tudni élvezni a szexet.
2018. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem élvezi a szexet, sőt egyenesen azt mondja, hogy rossz, akkor az az aszexualitás egyik formájában szenved. Orgazmussal, vagy anélkül elég nagy baj ha valaki egyenesen rossznak éli meg az ember. Mi a rossz neked egy másik ember közelségében és intimitásában, ha vonzódsz hozzá? Ez független az orgazmustól. Attól lesz igazán jó, de anélkül sem kéne, hogy ROSSZ legyen. Az arra enged következtetni, hogy teljesen érzelmek nélkül megy a dolog és te gépiesen követelnél valami specifikus fizikai érzetet
2018. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15 pasival voltam a párom előtt, abból össz 1 volt, aki egyszer nyalással el tudott vinni az orgazmusig, a többi sehogy. Ettől függetlenül és kívántam a szexet, még így is. Aztán jött a párom, akivel 6 éve együtt vagyunk, és nincs olyan szex, hogy ne mennék el, mert végre találtam valakit, akivel teljesen passzolunk szex terén, és nem lusta addig nyalni, amíg el nem megyek. Persze rá kellett arra is jönnöm, hogy nekem mellette nem szabad önkielégítenem, mert akkor sokkal nehezebben tudok elmenni, én is hozzá voltam szokva a saját kezemhez. De szerencsére már nem is hiányzik, mert megkapom a páromtól az orgazmust.

Valószínűleg én ilyen téren az ellentéted voltam, mert szerintem pont azért is akartam annyira szexelni, hogy hátha végre eljutok a csúcsig valakivel. Aztán most már állandó dolog lett, így nyilván most is kívánom a szexet, de nincs már bennem az a fura hajszolás, amire én azt hittem, hogy sima szexmánia.

Te meg szerintem már feladtad úgymond, ami viszont nem jó. Sajnos, ha normális kapcsolatod lesz, abba kell hagyni az önkielégítést, és megtanítani rá a párodat, hogy neked pontosan mi a jó, hogy csinálja. A szex jó, a megfelelő emberrel pedig isteni. Ne vedd el magadtól ezt az örömet :)

2018. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet az eddigi partnereid inkább csak a saját örömüket tartották szem előtt, nem figyeltek rád rendesen az ágyban, ezért kiábrándultál.
2018. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!