Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy történik a terhes szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történik a terhes szex?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a spermiumok meg tudják termékenyíteni a nőt? Vagy csak szimplán elpusztulnak? Korai hetekben a terhesség során így besikerülhet mégegy baba? Mennyire kell ilyenkor óvatosnak lenni? A válaszokat előre is köszi! :)

2018. márc. 20. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Ajjaj...az a nő, aki terhes, az nem lesz ezalatt mégegyszer terhes. Szabad a szex, de nyilván vigyázni kell a pózokkal, stb a vége felé.
2018. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Anális szextől max úgy hogy a kifolyó sperma belekerül a hüvelybe de ez nagyon ritka


de lehet úgy is IKreket várni hogy 1héttel fiatalabbik a másik és lehet ugyan az az apa..

de ez attól függ hány peteérik és milyen gyakran vannak együtt a párok

illetve ha terhes egy nő ugye nincs peteérés és igy a bejutott spermiumok nem képesek megtermékenyíteni petesejtet mert nincs tüszőrepedés ovuláció. egy idő után elpusztulnak

2018. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Anális szextől lehet terhes valaki, s minden 50 000. nő az is lesz tőle, ez egy valós statisztika, nem én találtam ki!

Minden 30 000. nőnek ugyanis klokakája van, majdnem mint a madaraknak... Ez egy rendellenesség, a végbél és a méh összeköttetésben van.


De amúgy én ezt csak hasonlatként írtam, hogy kb. ennyire "gyakori" az is, hogy "ikrek" (igazából nem annak számítanak) születnek 2 külön férfitől, vagy ugyanazon 1db apától, 2db (vagy akár több) más időben fogant, nem teljesen egy korú gyermekek.

2018. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előbbi dolog (anális megtermékenyítés) viszont pl. megtörtént rosszul kivitelezett műtét miatt is, tehát nem kell feltétlenül így születni hozzá.
2018. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

A férfi óvatosan felvezeti a szülőcsatornába a péniszét, a baba rákap és cumizni kezdi, ez a férfinek kettős öröm mert egyszerre dug is meg szopják is a nönek meg csak egy spontán dugás.


Remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Felmentésed volt biológiából?
2018. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!