Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan férfi aki élvezi hogy szexszel zsarolják?

Figyelt kérdés
barátnőm azt állítja h az exe ilyen volt, hagyta és még élvezte is. én nyilván rohadtul kiakadtam rá amikor többször is ezzel próbálkozott, és nehezen is hiszem el h van aki ilyen...
2018. márc. 19. 22:21
 1/5 Spiritrobber ***** válasza:
Kifejtenéd?
2018. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak akkor hajlandó szexelni vele ha bizonyos dolgokat megcsinál, vagy ha úgy lesz minden ahogy ő akarja. h mega behisztizik valamin, akkor nem hajlandó szexelni napokig-hetekig.
2018. márc. 19. 22:43
 3/5 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Ez beteges hisztéria nem zsarolás...


Bocs haver de nem komplett a csajod.


De amilyen elb@xott emberek vannak eltudom hinni, hogy van aki ezt élvezi.... millióból 1...

2018. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajod az, aki nem hajéandó szexelni, v a pasi?
2018. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lapátra tenném. Nem vagyok kutya, hogy jutalomfalatokkal idomítgasson. Ha rossz napja van, vagy beteg vagy bármi oka van, hogy nem akar szexelni megértem. De azt nem tűrném, hogy zsaroljon.


Egyébként vannak ilyen "férfiak", papucsnak hívják őket.

2018. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!