Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szemében a gazdagság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében a gazdagság a legnagyobb szexepil?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 15:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Több ilyet látok. Ha nem is rémesen csúnya, de igénytelenebb külsejű férfiakat megszépíti annyira a pénz, hogy garantáltan találnak maguk mellé valakit.
2018. márc. 18. 21:08
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem az számít, sokkal fontosabb hogy maga az ember, a személyisége milyen meg a kisugárzása 19l
2018. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
12. Akkor ismerj meg!
2018. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismered az összes nőt?

Attól, hogy láttál pár ilyet, még nem lesz igaz az összes létező nőnemű egyedre. Sőt, a legtöbbre amúgy nem is. De nem tudom, ezt a teljesen logikus és amúgy nyilvánvaló dolgot hányszor kell még elmagyarázni, mire végre elfelejtitek páran az idióta rögeszméiteket. Bár szerintem én ezt már nem fogom megélni.

Rohadt unalmas már.

2018. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, ez nem igaz. Tapasztalat. A lóvé csak 1 dolog. De az nem minden. Szerintem úgy lehetne ezt számokban kifejezni, hogy az általam ismert nők 20%-ának a vagyon számít. Ez még messze nem az összes nő. A 80%-ban pedig igen csak maradnak jó csajok. Amúgy meg, az a nő, aki a vagyonra megy, a bánatomnak sem kellene. Ergó, nem kár értük. 35/f
2018. márc. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez alapján döntök,de nyilván nem egy minimmálbéres emberrel jövök össze mikor a háromszorosát keresem.Van egy életszínvonal amit tartok,és elvből közös kassza híve vagyok,ha komolyabbra fordulna a dolog.Szóval ahoz meg az kell hogy kb ugyanannyit tegyünk le az asztalra.
2018. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Válasszuk azért szét a dolgokat: van az úgynevezett "aranyásó" típus, aki gazdag fazonokra hajt, kifejezetten megélhetés céljából - na őket semmi más nem érdekli a pénzen kívül, bárki jó nekik (sőt, minél öregebb a fickó, annál jobb)


A másik kategória az, aki tényleg vonzónak találja, ha egy férfinak jó keresete van. Nevezzük őt anyagiasnak. Nem szép dolog, de meg tudom érteni, hogy egy önálló, sikeres férfi, aki anyagi biztonságot tud teremteni, vonzóbb valaki számára, mint mondjuk az, aki 25+ évesen még mindig a mamahotelben ül.


De ahogy az előttem szóló mondta, ez a két kategória is max olyan 20%-át teszi ki a nőknek. Ha nem számítana más, akkor nekem se lett volna soha barátnőm, vagy most menyasszonyom :D mert zsíros bankszámlám nekem sincs, de még kockás hasam se, szóval a két leggyakoribb "mi kell a nőnek" sztereotípiát én nem találom igazoltnak.

2018. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a gazdag öregurakra csak és kizárólag a pénzvadász csajok hajtanak. Normális esetben viszont a legnagyobb vonzerő a magabiztos kisugárzás, az inteligencia és a humor. A pénz is számít persze, mert azt szimbolizálja, hogy igen, te nem egy töketlen here vagy 40 évesen, hanem egy olyan ember, aki hajtott azért, hogy elérje a céljait és akivel családot lehet alapítani.
2018. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16-os, ne haragudj, de te sem vagy akkor különb. Mert ő kevesebbet keres.... Akkor ha te kevesebbet teszel bele a házimunkába, akkor veled se álljon le senki. Na nekem te pont olyan értéktelen vagy, mint a kérdésben szereplő nők. Csak majd ne a sorsot hibáztasd, ha nem kellesz normális palinak. Ja, majd akkor jön, hogy "minden férfi szemét".
2018. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es köszönöm de már férjnél vagyok és köszönjük nagyon szépen elvagyunk. Azért mert te a minden nő szemét híve vagy én nem vagyok egy önállótlan,önbizalomhiányos,két lábon álló szerencsétlenség mint te.Kerestem,találtam olyat akivel én akarok együtt élni.Gondolom te vagy az aki leadja minden igényét csak végre egy nő szóba álljon vele,és ha bekövetkezik a csoda akkor ráakaszkodsz mint egy kullancs és szegény lány menekülőre fogja.De te biztos értékes vagy,végülis ha abból a szempontból nézem hogy a szart is be lehet vonni arannyal...:)
2018. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!