Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor mondjátok egy pasira, hogy nagyon rossz az ágyban?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, mit kell tennie a srácnak, hogy abszolút rossznak találjátok az együttlétet.

A barátnőm véleménye szerint az exe ilyen.

De nem tudja elmagyarázni, miért gondolja így.


És légy szíves a szexuális teljesítmény legyen középpontban, ne az, hogy pl kellemetlen a lehelete, most az igénytelenség részét hagyjuk.


2018. márc. 17. 13:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Felesleges lenne hazudnia, mert emiatt szolgáltat témát az exe, hogy mennyire nem tudott dugni.

Ha érdekel, furcsálltam, hogy miért én voltam az első, akivel történt orális szex. És erre mondta, hogy mert az exe úgy dugott, hogy egyszerűen nem érdemelte meg.

Ezt az "úgy dugott" kijelentését később megbeszéltük, csak definiálni nem tudta, hogy számára mi a rossz fogalma.

(Plusz a srác se előtte, se utána nem volt mással.)

2018. márc. 17. 15:10
 12/18 A kérdező kommentje:

Amúgy meg pont nem akarnám azt hallani, hogy rossz volt az exe.

Te lehet, hogy minden párodnak kamuztál eddig, ne magadból indulj ki!

De a rosszat nem kihívás felülmúlni.

Ellenben egy jó teljesítményt igen!

2018. márc. 17. 15:11
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem érted a nőket
2018. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
17%
Ha kicsi neki akkor az rossz az agyban....nagyon.
2018. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az például elég kiábrándító, mikor a pasi folyamatosan a méretével foglalkozik, akár kicsi, akár nagy. Egyik sem zavaró annyira, mint mikor szex közben folyamatosan azt látod hogy vagy takargatja és szorong, vagy annyira el van telve magától, hogy úgy érzem csak azért vagyok ott, hogy legyen közönsége. Mikor hiszik már el a pasik, hogy nem ez számít?
2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasim, aki azt gondolta, hogy ha hosszú percekig, monoton módon köröz az ujjával bennem, az felizgat. Aztán belém tette a farkát és azzal is ezt csinálta. Közben úgy mosolygot, hogy "úúú.. ezt nézd mit tudok". Szörnyű unalmas volt, gyenge, semmi férfiasság, semmi szenvedély, az orgazmusnak soha még a közelébe sem értem. Néhány alkalom után megvádolt, hogy biztos hormon problémáim vannak, mint az egyik exének. Ezután azt gondoltam jó, eljátszom inkább, ez úgy is reménytelen. Erre csak kedvet kapott, az első álorgazmusom után újra kezdte, aztán megint. Itt értettem meg, azt amit az ismerkedés elején mondott, hogy neki eddig minden nőjét sikerült egy aktus alatt hatszor, akár nyolcszor is elvinni a csúcsra. Emiatt szakítottam vele.
2018. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez nagyon vicces. Velem is történt hasonló, és azóta bánom, hogy nem mondtam el neki mi volt a probléma. Te elmondtad neki?
2018. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoztam beszélni vele erről, de nem lehetett, annyira el volt telve magától. Így hagytam inkább, azóta sem változott szerintem, mert minden kapcsolata véget ér néhány hónap után.
2018. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!