Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki a cuppogó hang szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a cuppogó hang szex közben?

Figyelt kérdés
Általában akkor fordul elő amikor nagyon nedves vagyok, pl. lovagló pózban. Ez nem zavarja nagyon a pasikat? Nekem eléggé kellemetlen, jobb szeretek ilyenkor pozt váltani.

2018. márc. 17. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Aranyos.

Én ilyenkor mosolygok.

Meg az a vicces, mikor kiszorítódik a levegő, és akkor azzal viccelődök, hogy pukizott a lány :DDDDDDD

2018. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Wow, szexi. Én azt imádom, amikor tövig becsusszanok a hüvelybe, odaér a péniszem tövéhez a punci és csattog, klaffog, ahogy tunkolom. Mindenféle cuppogó hang rendben van, ez is jelzi, hogy ki van zavarva a puncikobold és a helyére az került, aminek odabent van a helye. :D
2018. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Imádom amikor cuppog mert akkor tudom hogy élvezi a nő.
2018. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy úgy szóljon, mint a nagybőgő, többi semmi..
2018. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

És egy érett ember teszi föl ezt a kérdést, hogy ciki-e.

Ozt ha cuppog, akkor mi van? Érezzétek jól magatokat, plusz egymás előtt nem kell semmit szégyellnetek, ha még nem vetted volna észre:) Mindenhogyan összetartoztok, de a cuppogó hangtól félsz, hogy elmegy tőled a kedve, és lelombozza őt. Van okod félni? Teljes, tökéletes a harmónia köztetek? Mert akkor ne aggódjál. Ha meg nem teljes, akkor meg lehet, hogy más bajok is vannak,és nem csak a te önértékelésed.

2018. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Amúgy igen, minden jó köztünk, sőt ő vele volt az első orgazmusom, csak elég friss kapcsolat, én meg elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

2018. márc. 17. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy imádok rajtad cuppogni, aztán már várni is fogja, hogy rákezdjed. :)
2018. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!