Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal. Hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Hogyan?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy barátság extrákkal kapcsolatot, hogy lehet elkezdeni?

A megismerkedés, kapcsolatteremtés része tiszta (összefutunk valahol, Facebook ismertség stb.) A kérdés inkább az, hogy ha már egy alapvető ismertség kialakult, akkor hogy lehet továbbvinni a dolgot?

Tehát amikor adott két ember akik nem teljesen idegenek, nem is közömbösek egymásnak, akkor hogy vigyem tovább a dolgot egyfajta barátság extrákkal kapcsolatra?


Normál párkapcsolatot nem szeretnék.

18/F



2018. márc. 15. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg...de engem is érdekelne erre a válasz. Egy időre elég volt a párkapcsolatból.


19/F

2018. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű dolgod van. Az elején le szögezed a szándékaid, ha tetszik neki belemegy, ha nem olyan akkor b*szhatod.
2018. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A nok nagy resze remenykedni fog, hogy egyszer osszejottok es amint belatja, hogy erre nem kerul sor, lelep es sohase hallasz felole.
2018. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak olyan sok korombeli, sőt idősebb nőket is ismerek, akik ilyen jellegű kapcsolatban vannak valakivel (vagy akár valakikkel). Tehát én úgy látom, hogy vannak nők akik élvezik a single létet, de vannak bizonyos igényeik.

Nyilván aki komoly kapcsolatot keres, az nem megy bele egy ilyen kapcsolatba, ezért inkább az érdekel, hogy aki nem keres komoly kapcsolatot, azzal hogy 'jöjjek össze'?

2018. márc. 15. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedés során próbálj erről a témáról beszélni. Ha nyitott a csaj és érdekelné egy ilyen akkor tisztázátok konkrétan, hogy mit akartok és mehet a menet.
2018. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt ilyen hogy hasonló volt az érdeklődési körünk aztán rámírt és mivel egy suliba jártunk néha találkozgattunk..

Én épp nem voltam olyan hangulatban hogy pasizzak és nem is jött be a srác de valahogy valami (talán az illata) nagyon vonzott

Baráti alapon sokat ölelkeztünk és egyre hosszabbak hosszabbak lettek

Mind ketten perverzek vagyunk ezért sok ilyen kis utalgatás volt aztán nagyon élveztem és egyre többet engedtem neki

4 év van köztünk és nekem szigorúak a szüleim és nem birtam a sok titkolózást ezért hagytuk a faszba. De még mindig barátok vagyunk

2018. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en idosebb vagyok nalatok, nalam mukodik... egyutt elek a pasassal, de nem tudom elkepzelni, hogy tobb legyen koztunk, egyszeruen mast keresek egy ferfiban...

viszont 18 evesen meg nem tudtam ezeket igy megitelni. csakis akkor fekudtem le vkivel, ha tobbet is eltudtam kepzelni.

evek soran megvaltozott az itelokepessegem.

30 N

2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először csak beszélgettünk, de mindig feljött a szex téma. Aztán kiderült hogy teljesen hasonló az elképzelésünk. Egyszer azt írta, hogy nagyon szeretne nyalni, én meg mondtam neki hogy hiszem ha látom. Egy óra mulva csengetett. Nem vagyunk együtt, de heti szinten meglátogatjuk egymást egy kis szórakozás erejéig. 21L
2018. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!