Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érthető, ha egy új kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érthető, ha egy új kapcsolatban nem dicsekednék/nem mondanám el azt az 1-2 barátság extrákkal vagy szexkapcsolatomat? N

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 17:08
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
50%
Érthető. Nem kell mindent elmondani.
2018. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kérdezi ne mond.

De ha kérdezi akkor ne hazudj a pofájàba

Ha utólag derűl ki úgy h te tagadtad az naggyon gáz.

24N

2018. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-es el is mondta a lényeget. De alapvetően új kapcsolatban nem is kérdezünk ilyesmit meg. Majd, ha állandó és stabil lesz, akkor szóba kerülhet, de akkor sem feltétlen.
2018. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
és dugsz velük, míg nem fordul komolyra, mert csak azzal lenne problémám, más különben nem kell rögtön rá térned, de ha szóba jön akkor ne hazudj.
2018. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam titkolni. De nem is kel minden közösen elqrt időt kitálalni
2018. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. Persze, ha stabil lesz a kapcsolat, akkor kell elmondani, hogy a stabil kapcsolatból szakítás legyen.
2018. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért szeretném tudni férfiként kihez érek hozzá.Persze van akinek mind1.Természetesen nem kizáró ok semmi csak azért akkor ierem a másikat igazán ha ezekről tudok.
2018. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: Nincs olyan, hogy el kell mondani, de van olyan szintű kapcsolat, ahol problémamentesen szóba tud kerülni.

Saját példámból indultam ki (4 éves kapcsolat, mindketten negyven felettiek vagyunk, tehát volt bőven előtte partnerünk), első évben megegyeztünk benne, hogy nem vagyunk kíváncsiak egymás múltjára ilyen szinten. Azután meg ha szóba került, akkor sztorizgattunk, nevettünk egy-egy régi emléken szitun, mert már nem volt tétje: állandó és stabil lett a kapcsolatunk, amit ilyesmi már nem tud megingatni :-P

2018. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!