Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek fordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek fordult már elő, hogy nem engedtétek a szexet mert a partnernek túl nagy mérete volt?

Figyelt kérdés
egy fél év alatt a 3. lány mondta hogy " azzal te hozzám nem nyúlsz ", kezdem rosszul érezni magam a nagy méret miatt, tényleg olyan nagy lenne !?
2018. márc. 14. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen volt.

mivel már volt szakításom a túl nagy túl vastag méret miatt így tudom hogy mi az ami már nekem nem jó ránézésre is,

És igen volt olyan hogy pl szexkapcsolatnak indult és amikor ágyba kerültünk és megláttam visszautasítottam hogy a szex az nem fog menni. persze megpróbáltam kielégíteni kézzel szájjal de

De a szex az nem így eből nem lett semmi

Ne kérdezzétek h hány cm hány cm vastag mert halvány lila fingom nincs nem mérőszalaggal megyek az ágyba

24N

2018. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt, én egy állat vagyok, mindig azt mondtam, hogy:GYERE BAZZEG!!! 😎
2018. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, de olyan volt hogy kisebb volt mint amit allitott, es akkor elment a kedvem az egesztol
2018. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mièrt mekkora?
2018. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen. előfordult már
2018. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyannal, amitől megijedtem volna.
2018. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majdnem volt, olyan vastag volt, mint egy axedezodor és hasonló hosszú, talán hosszabb is, de felfelé a makknál keskenyebb volt jó másfél centivel, mint a tövénél.


Hát eléggé meglepett, hogy ilyen formájú is van, mint egy hegy, aztán nagyon sokáig kellett próbálkozni, mire bement és újra jó sokáig, mire hozzászoktam a szexhez. Utána nem volt rossz, de nem is igazán jó, viszont mindenképp emlékezetes volt.


Az első reakcióm nekem is hasonló volt, de kedveltem a srácot, úgyhogy ugyanúgy megpróbáltam összehozni a dolgot, mint mikor mikropéniszbe futottam bele.


Ilyenkor arra kell gondolni, hogy másoknak egy sörösüveg is felmegy, vagy egy gyerek is ki tud jönni.


Aki eleget próbálkozott már, azt viszont megértem, hogy visszautasította.

2018. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!