Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexnél mekkora péniszm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél mekkora péniszméret az, amivel már jelentős sérülést lehet okozni a partnernek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyénenként változó, de úgy átlagban. Mekkora hosszúságú és vastagságú pénisz az, ami pl. szét tudja repeszteni a végbelet, és egyéb nagyobb bajokat tud okozni odabent? Gondolok itt a gátszakadásra, és társaira.
2017. nov. 29. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, női partnerről beszélünk! :) Barátnőmmel tegnap kipróbáltuk a dolgot, Méreteim 19/5 de csak a feléig nyomtam be, nem mertem tovább mert nagyon fájt neki elmondása szerint, pedig rendesen felkészültünk: beöntés+rengeteg síkosító.

Szeretnénk a későbbiekben többet gyakorolni a dolgot, nagyon szeretném tövig benyomni neki mert iszonyat jó érzés, de attól félek valami komolyabb bajt okozok neki odabent, azt pedig nem szeretném...

2017. nov. 29. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 cm hosszú, a kerülete 15 cm átmérője 5 cm és nekem pont befért
2017. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hálát adok az Istennek, hogy nincs lóf.aszom (15/4,5). De még ezzel is majdnem okoztam sérülést exeimnek popsiban.
2017. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek kellene éreznie, hogy meddig "bírja még"..

Ő egyébként mit szól hozzá, hogy gyakoroltatni akarod a fenekét?

2017. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak aztán ne bánd ha lépten nyomon kijön a lánykából majd az, amire ki lett találva..

Szerencsétlen csaj...

2017. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bírják a nők ezzel nincs semmi gond. Láttam olyat aki egy méteres dildót nyomott fel magának.
2017. dec. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!