Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek vibrátor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek vibrátor?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, barátom nincs de most kezdett el igazán foglalkoztatni a szex. Rendeltem egy mini vibrátort, nagyon kicsi, ezt használhatom már én is? Igazin nem akarok még gyakorolni, ne is ajánljátok. Csak a kíváncsiság hajt, sose nyúltam még magamhoz, de most izgatni kezdett a gondolat. Ezeket a miniket direkt szűzeknek csinálják?

2018. márc. 14. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Oké, bocs a sértésért. A tanácsom az, hogy a megrendelt vibrátort ne használd, de másikat sem. A szexualitás társas műfaj. Nincs az a gép, amely felérne egy társsal, akivel testileg és lelkileg egyaránt egy hullámhosszon vagy. Ha valamilyen okból (pl. börtönben vagy, kerekesszékhez vagy kötve, nagyon fiatal vagy) nincs lehetőséged párkapcsolatra, de erősek a vágyaid, használd a kezed! Azzal is lehet egyet s mást. 4-es vagyok.
2018. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért magadhoz nyúlhatnál előbb...ismerd meg a " működésedet", nem árt.
2018. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazábol nem értem miért vettél vibrátort. Eloszor maszturbálj a kezeddel, a zuhanyrozsával. Annyi féle modja van neki. Olyan mint ha autoiskola elso orájánál rogotn kaminnal mennétek vezetni a sztrádára.

Eloszor ismerd meg a tested a kezeddel.

2018. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!