Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek vibrátor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek vibrátor?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, barátom nincs de most kezdett el igazán foglalkoztatni a szex. Rendeltem egy mini vibrátort, nagyon kicsi, ezt használhatom már én is? Igazin nem akarok még gyakorolni, ne is ajánljátok. Csak a kíváncsiság hajt, sose nyúltam még magamhoz, de most izgatni kezdett a gondolat. Ezeket a miniket direkt szűzeknek csinálják?

2018. márc. 14. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha megrendelted, mar nem mindegy??

Nem feltetlenul direkt szuzeknek csinaljak a miniket. Jol izgasd fel magad, mielott hasznalod

2018. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hülyeség ezzel indítani, ha még életedben nem is nyúltál magadhoz. Rengeteg módja van segédeszköz nélkül is az önkielégítésnek, inkább ezeket kéne első körben felfedezni, mert aztán meg annyira magasra nyomod az ingerküszöbödet, hogy nem fogsz tudni elélvezni a valós szexben.
2018. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hú, erre nem is gondoltam. Hozzászokhatok a túl jóhoz?
2018. márc. 14. 13:36
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Jót választottál. A mérete pont passzol az agytérfogatodhoz.
2018. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a kb akkora mint egy tampon simán használhatod. hisz szűz lányok his használnak tampont
2018. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért kell sértegetni? Nyilván azért kérdezem mert nem tudom.
2018. márc. 14. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Én használok vibrátort, szűz vagyok. Leginkább csak dildóként használom, higy ne szokjak hozzá az erős ingerhez. De előtte már kb. 6 éve maszturbáltam. Ne ezzel kezd. Miért nem nyúltál eddig magadhoz?
2018. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

vibrátor alatt nem tudom hogy most műfarkas vibrátort vettél vagy csikló vibrátort?

mivel itt szinte mindenki a vibrátort és a dildót keveri, ezért muszáj megkérdeznem


csikló vibrátort használj nyugodtan, jó dolog az, jó vele felfedezni a testedet, de ha még sosem maszturbáltál, elsőnek talán a kezeddel kellene


magadba még ne dugj semmit, semmi értelme nem lenne

2018. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyáltalán ne indíts vibrátorral. Teljesen más,mint egy pasi.
2018. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!