Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom összejár az exével. Bosszút akarok állni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ő nem tudja, hogy tudom. Játszom még, hogy n tudok semmit.

Tuti, hogy repül, de előtte vissza akarok adni neki a szívességet. Ti mivel állnátok bosszút a helyemben? 19l



2018. márc. 13. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Gyere, segítek!
2018. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyél már gyerekes,csak saját magadat járatod le! Meg amúgy is ennek mi értelme lenne? Megcsalod mikor így is úgy is dobod,mi értelme lenne?! Gondold át,és ne csinálj magadból hülyét,főként ne viselkedj gyerekként. Hanem üljetek le,és beszéljétek meg felnőttek módjára,ha már ennyi idősek vagytok,akik elvileg felnőttek. Legyen már egyikötök értelmesebb,mint a másik. Sok sikert.
2018. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hidegen kidobnám , több erőt nem érdemes rá szánni.

dühös vagy... higgadtan csak simán leülnek és elmndák hogy ez nem volt fer.

Másrészt nem érdemel meg, te betartod a szabályokat érte, ő nem... nem normális társ , több vagy nála , de van olyan is amilyen te vagy , csak várni és nyitotnak kell lenni.

üdv :)

2018. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy elcsábítom a legjobb haverját. Tudom, hogy bejövök neki.
2018. márc. 13. 20:42
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyerekes lenne. Egyszerűen közöld vele, hogy vége.
2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Inkább engem csábíts el! Velem jobban jársz! ;)
2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne csábítsd el ha meg akarod leckéztetni, egyszerűen legyél közönyös, annál jobb nincs is! :) Ne süllyedj le a szintjére. Tegyél úgy mint akit egyáltalán nem érdekel, és hogy ő sem érdekel.
2018. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem csalnám meg. Annyit tennék, hogy kinyomoznám mikor találkoznak. Benyitnék aktus közben egy talicska trágyával és a nyakukba önteném. :) Szerintem ez sokkal jobb.
2018. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen elegáns megoldás az lett volna, ha azonnal kiraktad volna. Csak az lehetett volna kellemes elégtétel, ha látod rajta, hogy az elvesztésed fáj neki.



Igazából bármilyen törlesztéssel csak azt tudod elérni, hogy azt gondolja, hogy te már jóval korábban csaltad, ami az ő sz..r érzését csak csökkenti (gondolhatja, hogy akkor hozzád mérten ő nem is olyan rossz, meg jó hogy rólad is lehullt a lepel).

2018. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is megcsalod akkor ugyanannyit fogsz érni,mint Ő.

Ha ráadásul a legjobb baratjával akkor gusztustalanul szétdúltál egy barátságot is.

Szerintem nem a "viszont megcsalom" ilyenkor a megoldás.

Viselkedj felnőtt ember módjára.

2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!