Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretik a spermát? Férfiként a hüvelyváladék kifejezetten izgat, vagy ha a nőnek orgazmusa van, főleg ha nem gátlásos. Férfi inverzben miért probléma ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ki mondta, hogy nem szeretjük? 🙄
2018. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Én rajongok érte.
2018. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Honnan veszed, hogy nem szeretjük? Én speciel imádom a páromét. Jó az íze, az állaga, a lenyelés sem okoz problémát. :) 35/N
2018. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Már megint általánosítás. Én pl imádom
2018. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyobbrészt olyan lányokkal találkoztam akik nem szeretik egyáltalán... :( Talán ezért van másban is ez az "általánosítás". Persze 1-2 akad aki igen, de ritka sajnos. Van aki még szopni se szeret. Van aki cumizik, de nem szereti azt sem.
2018. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem szeretik esetleg mert rossz izű és büdös a farkatok.
2018. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiért egyesek a spenótot vagy bármi mást nem szeretnek, nincs különösebb oka egyszerűen van akinek nem jön be, ennyi.
2018. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! Amúgy ez ízlés kérdése, nem arról szól, hogy ha szeret megteszi, mint ahogy sokan szokták mondani. Nekem nincs bajom a partnerem spermájával, bejön, felizgat, de pl. ha kocsonyát kellene ennem, komolyan hányingerem támadna, elég ha csak a szagát megérzem. Emiatt azt is el tudom fogadni, hogy valakinek a sperma állaga, íze, szaga váltja ki a hányingert. Különbözőek vagyunk.
2018. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Én imádom nyelni a spermát! :3 19/L
2018. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Én a volt barátomét szerettem nagyon. Ennek az volt az oka, hogy tudtam hogy egeszségesen él, mindig nagyon tiszta és ápolt volt mindenhol és ott is. Mindig éreztem rajta a tusfurdo vagy szappan illatot.

Fiúk kérlek figyeljetek erre. Mossátok meg előtte mielött felviszitek a lányt.

És akkor ha finom illatos tiszta sokkal kívánatosabb. :)!!!!!

Az hogy az íze is finom volt azt is állítom. Én az elso perctol lenyeltem. Eleinte ultra fura volt :D de nem rossz, egy ido utan megszerettem nagyon. Ez is elvileg mindenkinel ugye mas izu. Bar nincsen mas tapasztalatom.....

Szerintem befolyasolja, az izet ha valaki mondjuk rendszeresen dohanyzik, alkohol fogyasztas, egeszsegtelen etrend ilyenek.

:D

20L

2018. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!