Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti maximum mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti maximum mekkora pénisszel hagynátok az anált? Illetve mekkora volt eddig a legnagyobb, ami befért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Kommentet nők, kommentet :D
2018. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz benne részem,akkor megírom ;)
2018. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semekkora pénisszel, illetve semmi mással nem hagynám az anált
2018. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mértem le, de mindegy is mert nem tövig volt bent úgysem, vastagságra pedig max 4cm.
2018. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Jajmár. Itt sem a méret a fontos, értsétek már meg.

Lehet kicsi, vékony farokkal is őrült fájdalmat okozni, ha a partner nincs ráizgulva, ha nem elég ellazult, ha nincs síkosítás és ha a behatoló fél figyelmetlen, türelmetlen, durva, stb.

20 centis, vastag farokkal volt baromi jó élményem, ellenben volt olyan is, ami kifejezetten átlag alatti volt, és csak azért viseltem el, mert örömet akartam okozni a farok tulajdonosának.

Nő vagyok.

2018. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!