Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tűntek ezek a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek ezek a nők?

Figyelt kérdés

Ó most biztosan sokan fognak a kérdésemen nevetni. De azt kérdezném, hova tűntek azok a nők, akiket vonz a tapasztalatlanság?

Tudom, hogy a nők többsége most felröhög, és fogok kapni ezért sok beszólást. De nem érdekel!

Tudom, hogy manapság, csak a kigyúrt izomagyakat keresik, hogy ma már igazi ritkaság, aki ne gúnyolódna ezen…

Mégis azt kérdezném. Van még nő, akinek izgató, vagy megható, ha a barátjának ő az első?



2018. márc. 11. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én például értékelem, sokkal jobban mint a kigyúrt izomagyakat (bár a kettő nem zárja ki egymást).
2018. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is megismernék ilyen nőt de sajnos nem sok van, és nem találtuk még meg egymást.
2018. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Imadom a tapasztalatlan sracokat.. A gyengeim.
2018. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem tűntek el, csak éppen ha reszketős, orrvérzős huszonéves szűz vagy, akkor esélyed sincs. Őszintén be kell ismerni, hogy szegényeknek ezer problémájuk van emellett, és a szüzesség csak egy tünet.


... Olyan pedig 1000-ből egy van, aki "jó pasi", lelkileg mentálisan egészséges és huszon éves szűz.


Az itt író nők természetesen utóbbira vágynak. Szóval itt hatalmas fogalomzavarok vannak.


Persze van megoldás, dolgozni magadon ezerrel.

2018. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt mondjátok! Különösen sokat jelent, hogy alig pár perc után iratok ezt. Sokkal inkább számítottam ocsmány be szólogatásokra, mint erre… szóhoz sem jutok:)
2018. márc. 11. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Csak kár, hogy ez a mese része... a valóság sokkal szikárabb.


Ó engem hányszor hajtottak el annak idején szűzként, mikor kiderült. Persze utólag már látom mit csesztem el.


..és itt a probléma. Ha ezen kezdesz el parázni, sugárzod magadból a gyengeséged és önbizalomhiányt. Ez egy önbeteljesítő átok, mert tapasztalatlanként gyakran nem tudnak férfiként viselkedni a fiúk.


Ha és itt szigorúan ha, és csak akkor, ha te határozott, önbizalomproblémáktól mentes, keményvonalas férfi vagy, nem szorongó félénk tépus... és LESZAROD, keményen tudod vállalni, viselni az állapotodat, és meg akarod változtatni. Akkor nem fog problémát jelenteni a leendő barátnődnél.


Kérdezd meg magadtól, melyik vagy. Én sajnos annak idején ezek miatt csesztem el több kapcsolatomat...és éveket kellett dolgozzak ezen...

2018. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pontosan értem, amiket mondtok, 4 és 6 –os válaszoló! Én pontosan tudom, mi érts hogyan jutottam idáig…

De ahogy mondtátok is, manapság ha ezt vállalja az ember már eláshatja magát. Ha meg hazudnék erről az előbb utóbb úgyis kiderül, ha odáig eljutunk…

Szóval ez egy ördögi kör.

De látom, azért még történhetnek csodák:)

2018. márc. 11. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Összességében szerintem jobb nem elmondani. Azért a férfiaknak nincs szűzhártyája... ez mindig kétélű fegyver, vagy elmondod, vagy nem... de kiszámíthatatlan a reakció. egyszer elmondtam egy lánynak, aki totál kis visszahúzódó lány volt. Nála pont ezzel szúrtam el. Volt akinél meg hazudtam (persze nagyon bénán), nála meg pont ezzel szerintem, mert megérezte, hogy lúzer vagyok. Kiszagolta.


Sohasem lehet tudni.


Legjobb ha nem vagy már szűz :D legalább párszor voltál lánnyal, és volt egy rövid kapcsolatod. Akkor kamuzni sem kell, és szűz se vagy. Messze ez a legjobb opció.

2018. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátommal elsők voltunk egymásnak, és nekem ez kifejezetten imponált...


De ha a négyes válaszoló kategorizálását használom, akkor kifogtam az 1000-ből egyet :D Ő nem az az "orrvérzős" fajta szűz fiú volt, lelkiekben, önbizalomban, kisugárzásban nem volt vele probléma. A lényeg, hogy ne görcsölj ezen, hogy szűz vagy, fogd fel lazán, amennyire lehetséges.


25N

2018. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszaitok. Erre igazán nem számítottam:)

Nem vagyok már orvérzős tini, tudom magamról hogy mik a kvalitásaim…

Igazából a kérdésem célja semmi más nem volt, csak látni, hogy állnak a nők éhez a kérdéshez…

És őszintén pozitívan csalódtam:)

2018. márc. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!