Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most komoly a pasik reszero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly a pasik reszerol? Ennyire lustak lennenek!

Figyelt kérdés

En nehezen elvezek el es azt is csak csikloval. Eddig elfogadta a parom ezt.

De megtudta h a baratnom sorozat elvezz es alig 3 perc eleg neki es siman elelvez. Ellenben max 20perc nala az ossz szex. Mert utana bealszik.


Erre rahajtott a baratnomre? Mert h neki olyan no kell aki igy elvez.

De most komolyan mi a jo abban h kvazi semmit nem kell csinalnia. 20 perc alat megvan a szex es ennyi. Ennyire lustak a mai pasik?


2018. márc. 9. 08:56
1 2
 11/20 Drazicc ***** válasza:
0%
És a barátnőd teljesen rendben van azzal, hogy a gyerek hajt rá? Ha igen akkor az megint téged minősít, hogy milyenek a barátnőid. Akikkel összeállsz olyanná válsz. És nem hiszem, hogy a barátodnak ez az első ilyenje mert ez azért elég durva fordulat lenne ha eddig minden rendben lenne a a kapcsolatotokban.
2018. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem fog vele dugni. ☺

A baratnom a szeretom is sokkal regebb ota es ez egy kimondatlan szabaly nalunk egymas pasija exe tabu.

Max 3as felallas ...

2018. márc. 9. 09:35
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is sokkal jobban bejönnek az olyan csajok, akikről látom (testreakcióiból), hogy tényleg tudják velem a szexet élvezni.
2018. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Drazicc ***** válasza:
0%
Először azt írtad, hogy a párod. Gondolom ebből a válaszolók 90% azt hitte, hogy komoly kapcsolat. Most azt írod, hogy a szeretőd. Ez esetben nem látok ebben semmi furcsát.
2018. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Elvezem a szexet. De szamomra a azex nem csak orgazmushajhaszas. Az erintes kapcsolodas csok simogatas egyuttnevetes egyuttlet ...

Ha csak az orgazmusok szamaban mered az elvezetett akkor sajnallak. Mert a szex szeretkezes sokkal tob mint egy(akarhany) orgazmus...

Aktiv vagyok es sokat kezdemenyezek szeretem a valtozatossagot a mas helyzetett mas helyet nekem nem gond bevonni mas is ha a pasim akarja.

2018. márc. 9. 09:48
 16/20 A kérdező kommentje:

A baratnom a szeretom ...

A pasim a parom ...

Igy erthetobb ?

2018. márc. 9. 09:52
 17/20 anonim ***** válasza:

Le merem fogadni, hogy a barátnőd egyszer sem élvezett még el, soha az életben. :)

Ha a pasikádnak ez kell, akkor menjen. Csak vigyázzon, nehogy feltörje a farkát a száraz punci. ;)

2018. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti nekem sincs sok kedvem szarakodni azért a pár másodperc élvezetért, olyannyira hogy sokszor többre tartom ha a csapba verem minthogy egy nővel vergődjek órákon keresztül.

Fiatalabb koromban naívabb voltam ebben a témában de 41 évesen már úgy tartom hogy vannak fontosabb dolgok a szexnél meg a nőknél és eme két dolog összhangba hozásánál.

2018. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
Kiállok a fèrfiak mellett. Nem lusták ők de nem fognak időt pazarolni olyan nőkre akik nem èrdemelnek többet. Te is tartasz szeretőt vagyis nem èrtem mire vered magad.
2018. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Utolso azert vegig olvastad amit irtam ?

:-D

Szerintem nem...

2018. márc. 9. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!