Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10cm lankadtan és 14cm mereven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokoli88 kérdése:

10cm lankadtan és 14cm mereven elég lesz ez a barátnőm kielégitéséhez?

Figyelt kérdés
Mind ketten szüzek vagyunk ez lessz az első neki is és nekem is. Azt akarom jó legyen neki de félek hogy kicsi a péniszem és nem fogom tudni meg adni neki azt amit szeretnék😕 Kérek szépen mindenkit segítsen a válaszával. Előre is köszönöm
2018. márc. 8. 21:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pilotakex89. Minden be kel vetnem hogy meg adjam neki azt amit akarok ha úgy van ki nyalom én szives örömest 😂 ez a kérdés jár az eszembe minden percben mióta ara jutotunk hogy le fekszik velem de atól féltem/félek hogy nem leszek neki elég 😏
2018. márc. 8. 21:33
 12/21 A kérdező kommentje:
Sarváli Imola. Köszönöm a válaszodat ezel sokat segitetél magabiztosabb lettem és megnyugodtam még egyszer köszönöm 😊
2018. márc. 8. 21:35
 13/21 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy elég lesz a 14-es bájdorongod ne parázz. Ne stresszelj rá mert a parával fogod elszúrni. Minden klafa lesz! ;)
2018. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódj, a 14 cm tökéletes. Tapasztalatból mondom.

34N

2018. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Pilótakex89. Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat most már nyugodt vagyok 😊
2018. márc. 8. 21:40
 16/21 anonim ***** válasza:
Persze, az elég, nyugi :)
2018. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát maga biztos lettem meg nyugodtam és már nem félek attól hogy nem leszek neki elég nagyon szépen köszönöm még egyszer mindenkinek. :)
2018. márc. 8. 21:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Siman eleg lesz! :)
2018. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egymilliomodik ilyen kérdés...

Szerintem ezt azért csináljátok mert abban reménykedtek ha itt megmondjátok mekkora van, majd biztos maguktól jelentkeznek a csajok, ez egy fokkal a péniszmutogatás alatt van, de a célja ugyanaz, figyu attól hogy elmondod mekkora meg ne adj Isten mutogatod, az még nem jelenti azt hogy tudod is használni.

2018. márc. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Én nem akarom mutogatni senem hoszem azt hogy majd jönnek maguktól a csajok hálistenek vam barátnőm akit szeretek más nem érdekel. Csak azért kérdeztem mert szerintem nem túl nagy a méretem és itt kaptam rá választ hogy elég lesz ez neki nem tudtam máshogy segítséghez jutni itt nem ismer senki én se őt és itt azért másabb ilyeneket kérdeznem. Képzeld nagyon sokat segítetek főkép egy csaj akinek nagyon sok mindent köszönhetek. Úgyhogy én nem azt kérdeztem hogy irj véleményt mit gondolsz eről a dolgról hanem azt kérdeztem hogy ez elég lesz e a barátnőmnek. A többieknek köszönöm a váladzokat maga biztosabb lettem és már nem aggódom ettől..

Jut eszembe a használatról oda irtam érthetően magyarúl mind ketten szüzek vagyunk akkor szerinted nekem olyan sok tapasztalatom van vagy neki ? Na mind1 a többieknek köszönöm a vaszait. Szép napot helló

2018. márc. 9. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!