Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elvennéd ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elvennéd ebben az esetben a lány szüzességét?

Figyelt kérdés

A kérdésem csak azokhoz szól akik emberséges lélekkel vannak megáldva, igyekszenek korrektek lenni. Szexkapcsolatot beszéltek meg és behatolás előtt a lány közli, hogy még szűz. Önuralmat gyakorolnátok és azt mondanátok, hogy azzal veszítsd el, akit szeretsz vagy nem lennétek ilyen jó fejek? :D

(nem vagyok szűz még mielőtt rámzúdítanátok a privátáradatot, csak érdekel)



2018. márc. 8. 12:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
10%

Azért én mindig kiszoktam tapogatni hogy szűz-e még.

Én szüzekkel nem akarok foglalkozni. Kényesek... unalmasak.

2018. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Jófej lennék.
2018. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen! Segítenék neki a kezdeti nehézségeket megoldani.
2018. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván nem erőltetném a dolgot, de ha akarja, akkor mi a francnak kéne félreállnom?

32/F

2018. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Lányként válaszolok, de szerintem ebben a történetben a lánnyal van a baj. Illetve attól függ. Ha belemenne szexkapcsolatba, akkor ne várja azt, hogy a fiú majd azt mondja neki, hogy olyannal veszítse el, akit szeret. Ha nem várja ezt, akkor kicsit más a helyzet, de akkor is közölhette volna már az elején a fiúval, és ennek függvényében mindkét fél tudja, hogy mire számítson. Abszolút nem ítélem el azért, mert szexkapcsiban szeretné elveszíteni (ha nem szeretné, csak hülyíti a fiút, akkor ítélem el), én is egyéjszakásban veszítettem el egy barátommal, de még amikor beszéltünk róla, akkor elmondtam neki, hogy szűz vagyok. Nem ezzel indítottam, de még bőven a tali előtt.
2018. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem olyan nagy dolog, én sem volt szerelmes.
2018. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Mádár0218 ***** válasza:
20%

Ha sex kapcsolat és szűz megkérdezem mindig előtte, hogy biztos e benne, hogy én vegyem e el a szüzességét.


19 F

2018. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
87%
H aznapra amúgy volt, vagy kinéz egy dugás, akkor jófej lennék. Ha azonban senki nem lenne a láthatáron, akkor sz*rházi.
2018. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Meg van beszélve, nem? Ha benne van a beleegyezési korhatárban, akkor nagylány már, el tudja dönteni, ellenkező esetben mehetsz a börtönbe, de nem hinném, hogy erről lenne szó.
2018. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Hát ha ő akarja akkor jól van de ha nem.
2018. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!